اومتیتی: روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتم

اومتیتی از روزهای سخت مصدومیت گفته است...

اومتیتی از روزهای سخت مصدومیت گفته است

ساموئل اومتیتی پس از ماه ها مصدومیت توانسته به میادین بازگردد.

به گزارش مدال، اومتیتی در هفته های ابتدایی فصل دچار مصدومیت شد و پس از مدتی به میادین برگشت اما بازهم مصدوم شد و این بار دوری او ماه ها به طول انجامید. ستاره فرانسوی حتی مجبور شد راهی قطر شود و یک ماه آنجا به فیزیوتراپی پرداخت. 

بارسلونا به خاطر دوری طولانی مدت اومتیتی تصمیم گرفت تا در زمستان، دو مدافع جدید به خدمت بگیرد. جیسون موریو که قرضی تا پایان فصل از والنسیا به این تیم پیوست و ژان کلیر تودیبوی 19 ساله که با قراردادی 6 ساله از تولوز به خدمت گرفته شد.

اومتیتی در مصاحبه با اکیپ از روزهای سخت دوران درمان مصدومیتش صحبت کرد: "در جام جهانی مصدوم شدم ولی مشکلی برای بازی نداشتم. در بازگشت به بارسا تصمیم گرفتم تا به درمان قطعی مصدومیتم بپردازم ولی همه چیز طولانی تر از تصوراتم پیش رفت. روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. در مقطعی نمی دانستم چه باید بکنم. ساده ترین راه جراحی بود ولی حالا خوشحالم که این کار را انجام ندادم."

اومتیتی ادامه داد: "با اینکه از لحاظ ذهنی فرد قدرتمندی هستم؛ اما لحظاتی بود که فکر می کردم دچار اشتباه شده ام. خوشبختانه نتیجه پایانی رضایت بخش بود و در تمام این مدت مشاوره های خوبی به من داده شد. در این مدت البته هیچ مشکلی با باشگاه نداشتم. حتی وقتی گفتم که می خواهم به قطر بروم نیز مخالفتی با من نشد و همواره حمایت باشگاه را با خودم داشتم. مسئولان باشگاه  با من در تماس بودند و جویای حالم بودند."