اونای امری: به بازیکنان و هوادارانمان افتخار می‌کنم

اونای امری از نمایش بازیکنان و حمایت هواداران این تیم خوشحال است...

اونای امری از نمایش بازیکنان و حمایت هواداران این تیم خوشحال است

توپچی‌ها توانستند با یک نمایش بی‌نقص اولیم شکست سولسشر در لیگ برتر را رقم بزنند.

به گزارش مدال، از هفتۀ سی‌ام لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال آرسنال در یک بازی کاملاً هوشمندانه موفق شد در پایان با نتیجۀ 2-0 از سد منچستر یونایتد بگذرد تا امید زیادی برای کسب سهمیۀ سال بعد لیگ بعد لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.
پس پیروزی ارزشمند توپچی‌ها، اونای امری اظهار کرد:

"از صمیم قلب به هواداران‌مان می‌بالم. آنها در هر شرایطی ما را تنها نگذاشتند. در واقع اگر جو آنها نبود تیم ما به این پیروزی بزرگ دست پیدا نمی‌کرد. یونایتدی‌ها پس از پیروزی مقابل پاریسی‌ها روحیه و انگیزه بالایی داشتند اما نمایش بازیکنانم به قدری عالی بود که توانستیم سه امتیاز را از آن خود کنیم. در کل به تک‌تک بازیکنانم به ارائۀ چنین بازی افتخار می‌کنم."
امری در پایان صحبت‌های خود افزود:

"تصمیم داشتم که کمی تغییر در تیم ایجاد کنم و همین کار را هم کردم و خوشبختانه موفق هم شدم. به مانند دیدارهای قبلی تلاش کردیم تا پایان 90 دقیقه بدویم. از حالا باید به بازی بعدی مقابل نیوکاسل فکر کنیم و خود را از لحاظ فنی و فکری مهیای این دیدار کنیم. علاوه بر بازی مقابل نیوکاسل، یک دیدار بسیار سخت مقابل رن در لیگ اروپا داریم و باید به هر نحوی که شده علاوه بر جبران شکست 3-1 در بازی رفت، تلاش کنیم تا به مرجلۀ بعد صعود کنیم."