اونای امری سد راه امباپه برای رئالی شدن؛ من نگذاشتم!

سرمربی کنونی آرسنال مدعی شده است که زمانی مانع پیوستن امباپه به رئال شده است...

اونای امری، سرمربی آرسنال که پیش از این تیم هدایت پاری سن ژرمن را به عهده داشته موفق شد کیلیان امباپه را قانع کند که در پاریس بماند.
به گزارش خبرنگار مدال، داستان پیوستن امباپه به رئال چند وقتی است که مطرح شده و هر روز شایعات جدیدی در این خصوص شنیده می‌شود. از سوی دیگر باشگاه پاری‌سن ژرمن اعلام کرده است که قصد فروش ستاره تیم خود را ندارد!
امری که یک سال در فرانسه سرمربی امباپه بوده با اعلام اینکه در فصل 2017-2018 موفق شده ستاره جوان فرانسوی را قانع کند از انتقال به رئال منصرف شده و در PSG بماند گفت:" آن موقع در یک برهه همه به PSG فشار می‌آوردند که با انتقال امباپه به رئال موافقت کند. من حتی با خود کیلیان و پدرش صحبت کردم تا در باشگاه بماند".
سرمربی آرسنال در ادامه گفت:" او می‌خواست رئال را انتخاب کند و البته امکان پیوستن به بارسا را هم داشت ولی خودش می‌خواست رئالی بشود. ولی ما او را قانع کردیم که پروژه PSG ارزشش را دارد و باعث شدیم در پاریس بماند. مجبور بودیم دستمزد امباپه را افزایش دهیم و همین کار را هم کردیم و او را در تیم نگه داشتیم".
حالا یکبار دیگر صحبت از تمایل بازیکن به پیوستن به جمع کهکشانی‌ها شنیده می‌شود و باید دید طبق اخبار رسیده این بار نیز سران باشگاه می‌توانند مانع جدایی وی از پاریس شوند یا خیر.

تگ ها


آرسنال اونای امری کهکشانی‌ها کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال