اونای امری: ما افتخار فوتبال اسپانیا هستیم

اونای امری، سرمربی ویارئال، از عملکرد شاگردانش در فینال لیگ اروپا تمجید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که بسیاری شانس منچستریونایتد را برای قهرمانی در لیگ اروپا بیشتر می دانستند این ویارئال بود که نهایتاً بعد از یک ماراتن طولانی و در ضربات پنالتی موفق شد حریف خود را شکست دهد و فاتح دومین تورنومنت معتبر فوتبال باشگاهی در اروپا شود.

اونای امری، سرمربی ویارئال، بعد از قهرمانی تیمش در رقابت‌های لیگ اروپا گفت: "من فکر می کنم بازیکنان ذهنیت خوبی را در طول مسابقه و فینال نشان دادند. ما می دانیم که چگونه رقابت کنیم، سختی بکشیم و امتیاز بگیریم. ما در پایان بهتر از آنها عمل کردیم.

ضربات پنالتی مثل قرعه‌کشی نیست و شما باید تا آنجا که می توانید توپ های خود را تبدیل به گل کنید و به نوعی بازیکنان باید در این زمینه افسانه‌ای عمل کنند."

اونای امری در ادامه پیرامون افتخار ناشی از این قهرمانی گفت: "ما حالا افتخار رئیس باشگاه و فوتبال اسپانیا هستیم و به بهترین شکل ممکن توانستیم کیفیت خود را به نمایش بگذاریم. این اتفاق رضایت بخشی برای هواداران است و خیلی چیزها را نشان میدهد. ضربات پنالتی لحظات تعیین کننده ای محسوب می‌شوند و ما در این زمینه فوق‌العاده عمل کردیم و نهایتاً به پیروزی رسیدیم."

تگ ها


اونای امری ویارئال