اونای امری: مصدومیت لاکازت جدی نیست

سرمربی اسپانیایی آرسنال خیال هواداران این تیم را بابت مصدومیت لاکازت راحت کرد...

سرمربی آرسنال مصدومیت الکساندر لاکازت را جدی نمی‌داند. 

به گزارش مدال، دو تیم آرسنال و لیون، امروز در شرایطی در چارچوب امارات کاپ 2019 به مصاف هم رفتند که الکساندر لاکازت، مهاجم آرسنال، تنها 12 دقیقه بعد از شروع بازی، احساس ناراحتی کرد و تعویض شد.

اونای امری سرمربی آرسنال، در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:

"دکترها به من گفتند که فردا این مصدومیت را بررسی خواهند کرد. مصدومیت از ناحیه مچ پای اوست و این موضوع طی روزهای آینده مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. مشکل جدی نیست."

او در خصوص احتمال جذب بازیکنان جدید از جمله نیکولاس په‌په گفت:

"ما در حال کار بر روی این مسئله هستیم و به این فکر می کنیم که چگونه می توانیم پیشرفت کنیم. بازیکنان مختلفی با احتمالات مختلف بر روی میز قرار دارند که ما توانایی امضای قرارداد با آن ها را داریم. په‌په بازیکن خوبی است و ما تنها به بازیکنانی فکر می‌کنیم که واقعاً توانایی بهبود ترکیب تیم را داشته باشند و همچنین امکان بهبود شرایط را برای ما ایجاد کنند. ما در حال کار طی هفته های اخیر هستیم و قبل از شروع فصل و اولین بازیمان مقابل نیوکاسل، هدفمان دستیابی به بهترین تیم ممکن با بهترین بازیکنانی است که در اختیار داریم."

امری همچنین در خصوص بازیکنان موردنیاز جهت بهبود ترکیب تیم گفت:

"ما تصمیم می‌گیریم که چگونه می‌توانیم پیشرفت کنیم. در ابتدا فکر می‌کردیم که احتمال امضای قرارداد فقط با یک بازیکن جدید را خواهیم داشت، اما اگر بتوانیم در خصوص این موضوع پیشرفت خواهیم کرد. یک مدافع میانی، یک هافبک و یک وینگر بازیکنانی است که نیاز داریم به ترکیب تیم اضافه کنیم. من می‌خواهم تیمی بهتر از سال گذشته داشته باشم. ما تیم خوبی در اختیار داریم. تنها بازیکنانی به ترکیب تیم اضافه خواهیم کرد، که توانایی بهبود ترکیب تیم و کمک به تیم را داشته باشند."

اخبار مرتبط:

شکست غیرمنتظره آرسنال مقابل لیون

تگ ها


ستاره فرانسوی اونای امری توپچی‌ها فوتبال جهان الکساندر لاکازت آرسنال لیگ برتر فوتبال