اونای امری: پیشنهادی از نیوکاسل دریافت نکرده‌ام

اونای امری، سرمربی ویارئال، در واکنش به شایعات حضورش روی نیمکت نیوکاسل مدعی شد که تمام تمرکزش روی ویارئال است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای اخیر این سرمربی اسپانیایی به هدف اصلی مدیران نیوکاسل برای حضور روی نیمکت این تیم در سنت جیمزز پارک به عنوان جانشین استیو بروس تبدیل شده است.

مالکان متمول سعودی نیوکاسل آماده هستند تا غرامت شش میلیون یورویی به ویارئال پرداخت کرده و امری را پس از طی کردن روند بررسی چند هفته‌ای مربیان مختلف به خدمت بگیرند.

این مربی ۵۰ ساله در نوامبر سال ۲۰۱۹ و پس از ۱۸ ماه حضور در ورزشگاه امارت، در نهایت از هدایت آرسنال برکنار شد و این اتفاق در حالی رخ داد که این باشگاه بدترین روندش در ۲۷ سال اخیر را تحت هدایت این مربی تجربه کرد.

امری در جولای ۲۰۲۰ به ویارئال ملحق شد و توانست در اولین فصل حضورش روی نیمکت این تیم به قهرمانی لیگ اروپا برسد. آنها در مسیر کسب این جام موفق شدند مقابل آرسنال و منچستریونایتد به پیروزی برسند.

او متخصص کسب قهرمانی در لیگ اروپا به حساب می‌آید و پیش از این نیز سه سال متوالی در فاصله سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ موفق به قهرمانی با سویا در این رقابت‌ها شد. او در سال ۲۰۱۹ نیز به همراه آرسنال به فینال رسیده بود که با شکست برابر چلسی نتوانست به جام قهرمانی دست پیدا کند.

امری پنج قهرمانی در طول دو سال حضورش در پاری سن ژرمن نیز در کارنامه دارد و همین باعث شده که او مربی تراز اولی به حساب بیاید و مدیران نیوکاسل علاقه بسیاری به جذبش داشته باشند. بسیاری باور دارند که نمایندگان او در حال مذاکره با این باشگاه انگلیسی هستند اما او این موضوع را رد می‌کند.

امری پس از پیروزی ۰-۲ تیمش برابر یانگ بویز در لیگ قهرمانان به خبرنگاران گفت:« تنها چیزی که واقعیت دارد این است که خبر علاقه نیوکاسل به من داده شده اما هیچ حرف بیشتری مطرح نشده است. هیچ پیشنهادی ارائه نشده است. بنابراین هیچ مسئله‌ای نیست که من بخواهم به آن بپردازم.»

تگ ها


فوتبال جهان اونای امری لیگ برتر فوتبال