اونای امری: ۳ یا ۴ بازیکن جدید به آرسنال اضافه می‌شوند

سرمربی آرسنال به هواداران این تیم وعده داد که به زودی چند بازیکن با کیفیت جدید به جمع توپچی‌ها اضافه خواهند شد...

سرمربی آرسنال به هواداران این تیم وعده داد که به زودی چند بازیکن با کیفیت جدید به جمع توپچی‌ها اضافه خواهند شد

سرمربی اسپانیایی آرسنال از انگیزه‌های تیمش در فصل پیش رو گفته است.
به گزارش مدال، توپچی‌ها تا به حال فعالیت چندانی در بازار نقل و انتقالات نداشته‌اند اما اونای امری مدعی شد به زودی چند بازیکن باکیفیت به ترکیب این تیم اضافه خواهند شد. به نظر می‌رسد پروسه انتقال قرضی دنی سبایوس، هافبک جوان و اسپانیایی رئال مادرید به لندن قطعی باشد اما اونای امری ضمن تمجید از عملکرد این بازیکن ترجیح داد در این رابطه با احتیاط صحبت کند.

اونای امری گفت: "می‌توانم به طرفداران آرسنال بگویم که با بازیکنان فعلی تیم بسیار خوبی در فصل بعد خواهیم داشت و سه یا چهار بازیکن دیگر نیز طی روزهای آتی به ترکیب ما اضافه خواهند شد. هدف ما این است که بازیکنانی را جذب کنیم که واقعا قادر به بهبود شرایط آرسنال باشند و در این مسیر ابتدا با بازیکنان گرانقیمتی نیز وارد مذاکره شده‌ایم. بازیکنان بزرگی در ابتدای لیست خرید آرسنال برای فصل جاری قرار دارند اما اگر امکان قرارداد با آنها وجود نداشت به سراغ گزینه‌های بعدی خواهیم رفت و ما تمام مدت به دنبال یافتن راه حل برای بهبود شرایط هستیم."

اونای امری در مورد احتمال انتقال دنی سبایوس به لندن نیز گفت: "من نمی‌خواهم درباره  بازیکنان دیگر تیم‌ها صحبت کنم اما دنی سبایوس بازیکن بسیار خوبی است."

اخبار مرتبط:

توافق آرسنال و گرمیو بر سر ملی‌پوش برزیلی

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان اونای امری توپچی‌ها آرسنال لیگ برتر فوتبال