اونزوئه: سطح بارسلونا بدون مسی آنقدرها هم پایین نمی‌آید

خوان کارلوس اونزوئه، سرمربی سلتاویگو میگوید تیمش اگر در خانه مقابل بارسلونا گل نخورد، شانس خوبی برای صعود خواهد داشت ......

خوان کارلوس اونزوئه، سرمربی سلتاویگو می‌گوید تیمش اگر در خانه مقابل بارسلونا گل نخورد، شانس خوبی برای صعود خواهد داشت.

بالایدوسی‌ها فردا در اولین بازی سال جدید میزبان بارسلونا هستند. بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری. سلتا در سال‌های اخیر نتایج بسیار خوبی در خانه مقابل بارسلونا گرفته و امیدوار است این روند مثبت فردا هم ادامه داشته باشد. به گزارش mundodeportivo، خوان کارلوس اونزوئه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی گفت:

معتقدم بازیکنان پس از تعطیلات هرچند نه خیلی طولانی کریسمس، به خوبی ریکاوری کرده‌اند. نمی‌دانم تصمیمات والورده برای بازی فردا چه خواهد بود اما من آماده‌ام و انتظار دارم بارسا بهترین ترکیبش را به میدان بفرستد. بارسلونا تیمی بسیار سطح بالاست. حتی اگر مسی نباشد هم سطح تیم آنقدرها پایین نمی‌آید. واضح است که جایگزین کردن بازیکنی چون او کار آسانی نیست اما آنها که به جایش به میدان می‌آیند هم مطمئنا خوب کار خواهند کرد و شرایط را برای ما سخت می‌کنند. بازی فردا دیداری در بالاترین سطح برای ما خواهد بود. 

بازی‌های حذفی همیشه متفاوت از لیگ هستند. بارسا در خانه ما بازی خواهد کرد اما مثل همیشه برای گلزنی و پیروز شدن تلاش می‌کند. امیدوارم ما هم موفق به باز کردن دروازه بارسا شویم اما اگر در خانه گل نخوریم، شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت. البته کار آسانی نیست. کاملا اعتقاد دارم که حریفان از بازی با سلتاویگو راحت و خوشحال نیستند. قصد داریم به بارسا فشار وارد کنیم تا آنها نتوانند از ابتدا بازی را در اختیار بگیرند.

تگ ها


اخبار روز سلتاویگو فوتبال