اوهام دیگو؛ ژوزه بهتر از پپ!

به گزارش مدال، با اینکه منسیتی با اقتدار به صدر جدول چسبیده و گواردیولا توانست فصل پیش قهرمانی لیگ برتر را به دست بیاورد و رکوردهای زیادی را جابهجا کند و حتی در دربی شهر منچستر تیم مورینیو را خرد کند، اما مارادونا معتقد است که مربی پرتغالی در حال حاضر بهترین مربی جهان است ......

به گزارش مدال، با اینکه من‌سیتی با اقتدار به صدر جدول چسبیده و گواردیولا توانست فصل پیش قهرمانی لیگ برتر را به دست بیاورد و رکوردهای زیادی را جا‌به‌جا کند و حتی در دربی شهر منچستر تیم مورینیو را خرد کند، اما مارادونا معتقد است که مربی پرتغالی در حال حاضر بهترین مربی جهان است. او گفت: «به نظر من، مورینیو بهترین مربی جهان است. البته پپ به خاطر دورانی که با یوهان کرایف سپری کرده، شایستگی بالایی دارد. تا به حال چندین بار گفته‌ام که تیکی تاکا توسط گواردیولا اختراع نشده است. کار کرایف بود. در حال حاضر، پپ می‌تواند هر بازیکنی در دنیا می‌خواهد را انتخاب کند. سبک تیکی‌تاکا آسان است.»

اسطوره فوتبال آرژانتین که این روزها در تیم‌های ناشناخته‌ای در لیگ بلاروس و دسته دوم مکزیک مربیگری‌اش را ادامه می‌دهد، از شاگردی مورینیو استقبال کرد: «من به عنوان مربی باید خیلی چیزها یاد بگیرم و فکر می‌کنم به منچستر خواهم رفت و از مورینیو سوالات زیادی خواهم کرد زیرا او بدون شک بهترین است.»

 

تگ ها


منچستر یونایتد فوتبال