اوکراین ۱ - ۲ آلمان؛ فرار موقت از بحران!

آلمان در دیداری دشوار موفق شد ۱-۲ اوکراین را مغلوب کند....


به گزارش "ورزش سه"، ژرمن ها که در ماه های اخیر نتایج چندان خوبی نگرفته و به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بودند، امشب موفق شدند ۱-۲ اوکراین را شکست داده و به رتبه دوم گروه شان صعود کنند.

آلمان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه پنج و با ضربه از راه دور سرژ گناربری می توانست به گل اول دست پیدا کند، اما بوشچان عکس العمل خوبی نشان داد.

اما در دقیقه ۲۰ آلمان به گل اول دست یافت. پاس عرضی و زمینی آنتونی رودیگر در مقابل دروازه به گینتر رسید و او با ضربه ای دقیق موفق به گلزنی شد.

در اواسط نیمه اول جاشوا کیمیچ با ضربه ای از راه دور شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما دروازه بان اوکراین به خوبی توپ را دفع کرد.

در دقیقه ۳۶ آلمان فاصله ای تا زدن گل دوم نداشت، اما ضربه سر سرژ گناربری از فاصله ای نزدیک با مهار فوق العاده بوشچان همراه شد. در لحظات پایانی نیمه اول ضربه زیبای تونی کروس با فاصله کمی به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری ۰-۱ آلمان به اتمام رسید.

آلمان نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰ به گل رسید. ارسال کلاسترمان با دفع اشتباه دروازه بان اوکراین همراه شد و در ادامه لئون گورتزکا با ضربه سر موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

در دقیقه ۶۶ آلمان می توانست گل سوم را وارد دروازه اوکراین کند، اما این بار ضربه گینتر با عکس العمل مناسب بوشچان همراه شد. اما در دقیقه ۷۵ اوکراین یکی از گل ها را جبران کرد. نیکلاس سوله روی یارمچوک در محوطه مرتکب خطا شد و مالینووسکی توانست اختلاف را به حداقل برساند.

در دقیقه ۸۳ و روی پاس تیمو ورنر، گناربری تا آستانه زدن گل سوم آلمان پیش رفت، اما ضربه محکم او با مهار تماشایی دروازه بان حریف همراه شد تا در نهایت آلمان با همان نتیجه ۱-۲ اوکراین را شکست دهد.

تگ ها


تیم ملی آلمان