اپیدمی مصدومیت در تراکتور !

تیم تراکتورسازی علاوه بر اینکه در ابتدای فصل از جذب بازیکن جدید محروم بود و مشکلات زیادی را تجربه کرد، مصدومیت های سریالی بازیکنان نیز بسیار کادرفنی این تیم را اذیت کرد و باعث شد هفته های زیادی بازیکنان این تیم جایی در ترکیب نداشته باشند ......

 تیم تراکتورسازی علاوه بر اینکه در ابتدای فصل از جذب بازیکن جدید محروم بود و مشکلات زیادی را تجربه کرد، مصدومیت های سریالی بازیکنان نیز بسیار کادرفنی این تیم را اذیت کرد و باعث شد هفته های زیادی بازیکنان این تیم جایی در ترکیب نداشته باشند.
اگرچه مصدومیت در فوتبال امری طبیعی و بدیهی است؛ اما پارگی رباط 4 بازیکن و مصدومیت های طولانی بسیاری دیگر از بازیکنان موضوعی نیست که بشود به سادگی از کنار آن عبور کرد.  وقتی به این موضوع می نگریم که از ابتدای فصل جاری تا کنون 4 بازیکن به نام های هادی محمدی، امیرنصرآزادانی، محمدامین بهرامی و قائم اسلامی خواه رباط صلیبی پاره کرده اند و البته سینا عشوری و عارف آغاسی نیز به دلیل کشیدگی رباط صلیبی مدت زیادی از میادین دور بودند، به نظر می رسد ماجرایی در پشت پرده قرار دارد.
در لیگ هفدهم علاوه بر بازیکنانی که نام شان برده شد، محمد ابراهیمی، محمد نوری، شهرام گودرزی، فاخر تهامی، علی طاهران، محمد مسلمی پور و یکی دو بازیکن دیگر مصدومیت های شدیدی را تجربه کردند و به همین خاطر مدت زیادی در ترکیب این تیم به میدان نرفتند. از این جمع فاخر تهامی هنوز شرایط حضور در تمرینات گروهی را پیدا نکرده و چند بازیکن هم از تراکتورسازی جدا شده اند. حالا هم که محمد ایرانپوریان یکی از کاپیتان های تراکتورسازی دچار مصدومیت شده و مشخص نیست چقدر از میادین دور خواهد بود.
این مصدومیت های طولانی بازیکنان باعث شده تا تیم تراکتورسازی ضربه بخورد و مساله اینجا است که کادر پزشکی هیچ توضیح خاصی در این خصوص نمی دهد. به نظر می رسد در پشت پرده مصدومیت های سریالی موضوع دیگری در میان باشد. در زمان حضور کادرفنی قبلی تراکتورسازی فشار بالای تمرینات ارائه شده توسط مربی بدنساز یکی از دلایل اعلام می شد؛ اما حالا با کنار رفتن یحیی گل محمدی و دستیارانش و روی کار آمدن ارتغرول ساغلام و مربیان جدید مشخص شده که دلیل مصدومیت های سریالی فشار تمرینات نیست.
چه خوب است در چنین شرایطی که تراکتورسازی با جذب بازیکنان جدید به آینده بسیار امیدوار شده کادر پزشکی با صراحت دلیل این آسیب دیدگی ها که به یک معضل برای تیم و هواداران تبدیل شده را بیان کند.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال