اکبرپور: بازی سختی برابر الریان در پیش داریم

علیرضا اکبرپور بازیکن اسبق باشگاه استقلال در مورد پیروزی برابر الکویت و دیدار برابر الریان در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، علیرضا اکبرپور از برد استقلال مقابل الریان خوشحال بود و اعتقاد داشت اگر این بازی در دیدار با الریان ارائه شود استقلال می‌تواند به دور گروهی صعود کند. مهاجم اسبق استقلال با خبرورزشی حرف زد.
*استقلال اولین پلی آفش را با برد پشت سر گذاشت. انتظار این برد را داشتید؟
البته که دوست داشتم استقلال برنده شود ولی با توجه به وضعیتی که برای این تیم پیش از سفر به دبی به‌وجود آمد همه ما نگران استقلال بودیم.
*چطور؟
به هر حال ما هم سال‌ها برای این تیم بازی کردیم و در رقابت‌های داخلی و بین‌المللی حضور داشتیم. می‌دانیم معطلی در فرودگاه و برگشت به هتل و این مسائل چقدر روی روحیه و بدن بازیکن تأثیر منفی دارد. از طرفی استقلال در روز‌های قبل از بازی هم تمرین درست و حسابی نکرده بود. یکی دو روز زمین نداشتند و یکی دو روز هم که درگیر سفر بودند. من فکر می‌کردم تیم به کیش می‌رود که یک‌مرتبه خبر رسید استقلال باید به دبی برود.
*کلاً بازی در کشور ثالث را قبول داشتید؟
به هر حال تصمیمی بود که گرفته شد و درست یا غلط ما باید برای دفاع از حیثیت کشورمان بازی می‌کردیم که شکر خدا جواب محکمی هم به تصمیم‌گیرندگان این موضوع دادیم.
*دیاباته را چطور دیدید؟
با گل نیمه اول خیال همه ما را راحت کرد. فکر می‌کنم اگر دقت می‌کرد می‌توانست حداقل هت‌تریک کند. بعد از تیام که از استقلال رفت دیاباته توانسته جای خالی او را به خوبی پر کند. البته نباید از بازی خوب قائدی هم غافل شد. مهدی در این دیدار باعث شده بود نظم دفاعی الکویت به‌هم بریزد و در عوض دیاباته خیلی راحت بازی می‌کرد و گل می‌زد.
*الکویت را چطور دیدید؟
الکویت تیم خوبی بود ولی شک ندارم الریان از این تیم خیلی بهتر است. الریان در لیگ قطر بازی می‌کند ولی لیگ کویت به قدرت لیگ قطر نیست. البته این تیم هم در دقایق نیمه دوم چند خطر جدی روی دروازه استقلال ایجاد کرد ولی در نهایت حسینی خیلی خوب مانع گلزنی‌شان شد. در مجموع استقلال بازی خوبی ارائه کرد و مستحق این برد بود. حتی می‌شد با ۵، ۶ گل الکویت را شکست بدهد.
*بازی با الریان را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
قطعاً بازی سخت‌تری از دیدار با الکویت است. الریان مهره‌های خیلی سرحال‌تری دارد. البته شنیدم در دو بازی آخرش دو باخت پرگل داشته ولی این دلیل نمی‌شود که روبه‌روی استقلال با قدرت کار نکند.
*استقلال در چه صورتی می‌تواند برنده شود؟
باید مثل بازی با الکویت از اول باید حمله کرد و زود به گل رسید. گل بزنیم دفاع الریان باز می‌شود. البته این تیم مهاجمان خوبی دارد که باید مراقب‌شان باشیم.

اخبار مرتبط:

استقلال در این استادیوم به مصاف الریان می‌رود/ ویدیو

استوری جنجالی مسعود شجاعی پس از دیدار با پرسپولیس+ عکس

تگ ها


استقلال الریان فرهاد مجیدی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ فوتبال ایران استقلال الريان الريان-استقلال AFC Champions League فوتبال