اکبرپور: جوان‌شدن استقلال یک امتیاز مثبت است

پیشکسوت باشگاه استقلال تهران جوانگرایی در استقلال توسط استراماچونی را یک امتیاز مثبت برای این باشگاه می‌داند و اعلام که هواداران این تیم انتظار قهرمانی دارند....

به گزارش مدال، علیرضا اکبرپور اظهار داشت: استقلال نسبت به سال های گذشته تیمی جوان شده است و این یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

وی افزود: تجربه نشان داده که هر وقت استقلال دست به جوانگرایی زده است، موفق بوده و امیدوارم این اتفاق برای استقلال در لیگ نوزدهم هم رخ دهد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: انتظارات از استقلال برای فصل آینده بسیار بالاست و هواداران این تیم دیگر طاقت ناکامی و قهرمان نشدن را ندارند.

اکبرپور تصریح کرد: بازیکنانی که به عضویت استقلال در می آیند، باید بدانند در چه تیمی بازی می کنند، استقلال تیمی بزرگ است که می تواند سکوی پیشرفت بازیکن باشد.

وی تاکید کرد: اینکه استقلال بازیکن بزرگ یا ستاره نگرفته، ایراد نیست، بسیاری از بازیکنان بزرگ بوده اند که آبی پوش شدند اما کوچک ترین بازدهی را در این تیم نداشتند و خیلی زود مجبور به جدایی شدند. خود من وقتی در سال ۷۶ استقلالی شدم، کسی مرا نمی شناخت اما کم کم و به مروز زمان با بازی های خوبی که برای این تیم انجام دادم، نامم سر زبان ها افتاد.

بازیکن پیشین استقلال در پایان گفت: یک مربی به بازیکن اعتماد و شخصیت می دهد و اگر به فوتبالیست اعتقاد داشته و از او حمایت کند، بازیکن بهترین و بیشترین بازدهی را برایش خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
انتقاد تند یک استقلالی از مدیران این باشگاه: مگر شاخ غول را شکستید؟

تگ ها


اکبرپور استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال