اکبرپور: شفر باید ادعای خود را ثابت کند

علیرضا اکبرپور پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر واقعا کسانی در باشگاه هستند که از باخت تیم خوشحال می‌شوند، شفر باید آن را اثبات کند تا آنها از باشگاه بروند....

به گزارش مدال، علیرضا اکبرپور در خصوص دربی ۸۹ پایتخت بین تیم‌های استقلال وپرسپولیس که با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید، اظهار داشت: بازی خوبی بود، ولی از نظر نتیجه برای استقلال اصلا خوب نبود.
وی افزود: شاگردان شفر در این بازی کاملا از پرسپولیس برتر بودند و این را آمار بازی نشان می‌دهد. وقتی تیمی چندین کرنر و کاشته می‌زند یعنی تیم حریف در لاک دفاعی فرو رفته و این نشان دهنده قدرت استقلال است. متاسفانه پیش می‌آید زمانی که تیم شرایط خوبی دارد روی اشتباهات فردی تیم گل بخورد و در چنین بازی‌هایی برگرداندن نتیجه اصلا کار راحتی نیست.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره ضربه پنالتی فرشید اسماعیلی که از دست رفت تصریح کرد: نمی‌دانم چرا اسماعیلی تصمیم گرفت چیپ بزند. وقتی تیم در چنین بازی مهمی از رقیب دیرینه خود عقب است و بحث قهرمانی مطرح است نباید ریسک کرد و به نظرم زدن چیپ عاقلانه نبود. شاید اگر بازیکن دیگری این ضربه را می‌زد تصمیم بهتری می‌گرفت.
اکبرپور در پایان در مورد اینکه شفر گفته برخی‌ها در باشگاه از باخت استقلال خوشحال شدند، خاطرنشان کرد: همیشه در فوتبال برد و باخت وجود دارد، ولی اینکه بخواهیم خودمان تیم را به حاشیه ببریم اصلا کار درستی نیست. الان دیگر وقت پیدا کردن مقصر نیست و باید تیم را برای بازی‌های بعدی که هر کدام از حساسیت بالایی برخوردار است آماده کرد. نمی‌دانم شفر چرا این حرف را زده است. اگر واقعا چنین مسئله‌ای وجود دارد شفر باید آن را اثبات کند تا آنها از باشگاه بروند.

تگ ها


دربی ۸۹ استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال