اکبرپور: ماشین‌سازی از تیم دیگری پاداش نمی‌گیرد

علیرضا اکبرپور با کنایه می‌گوید که اگر خودش در زمین حضور داشت، حتما به پرسپولیس گل می‌زد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماشین سازی در این فصل نتایج بسیار بدی کسب کرد و حالا در فاصله سه هفته تا پایان سقوط خود را به عنوان تیم آخر قطعی می‌بیند و فصل بعد باید در لیگ یک باشد. آن‌ها در هفته بیست و هشتم در دیداری که برای پرسپولیس بسیار حیاتی است از آن‌ها میزبانی می‌کنند. اکبر پور سرمربی این تیم پیش از این مسابقه به سوالات خبرنگار "ورزش سه" پاسخ داد.او در ابتدا عنوان کرد: ما از وقتی که به اینجا آمده‌ایم تمام بازی ها برای‌مان سخت بوده. نه از این لحاظ که حریف های‌مان قدر باشند، ما شرایط‌مان طوری بود که باید بیشتر تلاش می‌کردیم و باید زحمت بیشتری می‌کشیدیم تا بتوانیم حقانیت‌مان را اثبات کنیم و ثابت کنیم که جایگاه تیم ما ینجا نیست؛ برای این اثبات این قضیه باید زحمت زیادی می‌کشیدیم. 

اکبرپور ادامه داد: الان هم شرایط به گونه ای است که در سه، چهار بازی اخیر بچه ها به خودباوری رسیده اند. درست است که نتایجی که ما دوست داشتیم رقم نخورده است اما از این نظر که مواردی که ما می‌خواستیم در زمین اجرا شود، بچه ها اجرا کردند و از همه راضی بودیم. 

سرمربی ماشین‌سازی در خصوص بازی با پرسپولیس گفت: بازی با پرسپولیس طبیعتا برای همه‌ی تیم ها بازی سختی است ولی آنها را آنالیز کردیم و روی بچه ها کار کردیم، انشاالله که بتوانیم دست پر از زمین بیرون بیاییم.
این بچه ها توان هر کاری را دارند، اما به خودباوری که باید از ابتدا می‌رسیدند نرسیده بودند، الان کم کم در بازی های اخیر مقابل سپاهان و فولاد به آن خودباوری رسیدند اما من باز هم معتقدم توان آنها بیشتر از این هاست و اگر بتوانند به خودشان روحیه بدهند و بر خودشان مسلط باشند و روحیه ی تضعیف شده شان را برگردانند، در زمین بیشتر از این ها می‌توانند مثمر ثمر باشند. توان این بچه ها زیاد است اما خب طبیعتا تیم هایی هم که مقابل ما بودند تیم های قدری بودند و پول های کلانی خرج کردند و بازیکن هایی دارند که در حد تیم ملی هستند.

او ادامه داد: نفراتی هم که ما داریم در این چند بازی اخیر نشان دادند که دست کمی از هیچ یک از این تیم ها ندارند و می‌توانند در هر تیمی که باشند خودی نشان بدهند و بهترین شوند.

این سرمربی در خصوص شایعه پاداش گرفتن از تیم‌های دیگر گفت: ما از قبل بازی با فولاد و حتی در بازی سپاهان، شایعه ایجاد کرده بودند که تیم های دیگر می‌خواهند به ما پاداش بدهند! اصلا همچین چیزی نیست نه قرار است تیمی به ما پاداش بدهد و نه ما چنین چیزی را می‌پذیریم. تیم ما نشان داده که تیم شرافتمندی است و همه‌ی بچه ها با تمام وجود بازی می‌کنند و برایشان هیچ تیمی اهمیت ندارد. اصلا برای ما مهم نیست کدام تیم قهرمان می شود و کدام تیم نمی شود؛ ما توان خودمان را می‌خواهیم به رخ دیگران بکشیم و می‌خواهیم بگوییم که جایگاه ماشین سازی ته جدول نبوده است و به دلایلی الان اینجاست. 

اکبرپور اضافه کرد:اصلا برای‌مان مهم نیست سپاهان قهرمان شود یا فولاد یا استقلال و یا پرسپولیس. ما سعی میکنیم بازی خودمان را انجام بدهیم که همه ما را تحسین کنند و بگویند تیمی بوده که با این شرایط و با این بضاعت آمدند و با تمام وجود بازی کردند. اگر ببریم واقعا کار فوق العاده ای کردیم و این بچه ها مصمم هستند که نتیجه بگیرند.

او ادامه داد: اگر این بازی پرسپولیس نبود و تیم دیگری هم بود ما باز هم با همین شرایط جلو می‌رفتیم و آن پاداش هایی هم که می‌گویند همه شایعه است و من خواهش می‌کنم با روحیه ی بچه ها بازی نکنند؛ این بچه ها به اندازه ی کافی متضرر شده اند و تیم های دیگر سواستفاده نکنند از این شایعات، طبیعتا باشگاه ما هم برای همه ی بازی ها پاداش می‌گذارد مثل باشگاه های دیگر که برای تمام بازی هایشان پاداش می‌گذارند، این هم غیرعرف نیست و همه پاداش میگذارند اما مبلغی که گفته می شود چنین مبلغی نیست و به نظرم مبلغی که شما فرمودید در کنارش ریال دارد.

سرمربی این تیم در پایان گفت: اگر خودم در زمین بودم حتما گل می‌زدم. انشاالله که بچه ها بتوانند نتیجه بگیرند اصلا برای‌شان این پاداش ها پولی نیست؛ همین که با تمام وجود بازی می‌کنند و از حیثیت فوتبال تبریز در این شرایط که همه منتظرند ببینند ماشین سازی چه کار میکند دفاع می کنند برایشان از میلیارد ها پول ارزمند تر است. سعی می‌کنیم بتوانیم پرسپولیس را متوقف کنیم، نتیجه بگیریم، ۳ امتیاز را بگیریم و یا حداقل امتیاز را کسب کنیم. برای ما بازی شرافتمندانه مهم است و چیز های دیگر اهمیتی ندارد. هر کسی هر فکری می‌کند برای ما مهم نیست. ما فوتبال‌مان را بازی می‌کنیم مثل بازی های قبل. ۱۴ تیم لیگ برتری چشمشان به بازی ماست که در این بازی امتیاز بگیریم.

تگ ها


ماشین سازی تبریز علیرضا اکبرپور فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال