اکبرپور: مدیران استقلال به فکر تمدید قرارداد بازیکنان باشند

سیاوش اکبرپور گفت: انتظار من از استقلال این است تیمی پرقدرت برای لیگ نوزدهم تدارک ببیند که مدعی اصلی قهرمانی در این رقابت ها باشد نه اینکه مثل چندسال اخیر دوباره شاهد ناکامی های این تیم باشیم....

به گزارش مدال، سیاوش اکبرپور، پیشکسوت استقلال اظهار کرد: من در روزهایی که وینفرد شفر سرمربی استقلال بود از عملکرد فنی او انتقاد می کردم و اعتقاد داشتم او به جای اینکه به مسائل فنی بپردازد حاشیه را در دستور کار خود قرارداده است و نمی تواند به استقلال کمک کند.

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی در بازی هایی که هدایت استقلال را بر عهده داشت عملکرد خوبی داشت و توانست به این تیم کمک کند. او می تواند حتی به عنوان نفر اول در خدمت تیمی باشد که سال ها برایش زحمت کشید.

اکبرپور تصریح کرد: به نظر می رسد استراماچونی سرمربی استقلال شود اما به نظرم اعتماد و اعتقاد به فرهاد مجیدی می توانست این تیم را در مسیر بهتری قرار دهد. مربیان جوان که انگیزه زیادی برای پیشرفت دارند مثمر ثمر تر هستند.

وی تاکید کرد: زمان در حال گذر است و نباید اتفاقات فصل گذشته برای استقلال رخ دهد. پارسال از این اتفاقات آبی پوشان متضرر شدند.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: مدیران استقلال به فکر تمدید قرارداد بازیکنانی باشند که آزاد هستند و در سریع ترین زمان ممکن قراردادهایشان را تمدید کنند.

 

اخبار مرتبط:

اولیایی: استقلالی ها فصل جدید را با تفاهم استارت بزنند

 

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال سیاوش اکبرپور استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال