!اکبری: از داورزنی درباره قیمت بلیت‌ها سوال کنید

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، دیدار ایران و بلژیک در هفته دوم لیگ جهانی والیبال در حالی امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد که تیم ملی ایران با نتیجه 3 بر 2 تیم ملی بلژیک را شکست داد ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار ایران و بلژیک در هفته دوم لیگ جهانی والیبال در حالی امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد که تیم ملی ایران با نتیجه 3 بر 2 تیم ملی بلژیک را شکست داد.

پیمان اکبری مربی تیم ملی والیبال در صحبت های خود اظهار داشت: خدا را شکر بازی را بردیم، بازی سختی بود و همه تیم بلژیک را می شناسند آنها در هفته اول مقام دوم جدول را کسب کرده بودند و در کل خوب بازی کرده بودند اما خدا را شکر می کنم با توجه به تلاشی که بچه ها کردند و برنامه ای که کادر فنی برای تیم داشت توانستیم در نهایت بازی را ببریم.

وی در ادامه افزود: جا دارد از همه اعضای تیم ملی تشکر کنم و از تماشاچیان نیز به خاطر حمایت شان تشکر می کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به نظر شما بلیت بازی ها گران نبود، گفت: از داورزنی در مورد این موضوع سؤال کنید (با خنده) با جواب او ارجح تر از ما است.

مربی تیم والیبال در مورد بازی فردا مقابل صربستان گفت: ما تلاش می کنیم که بچه ها را ریکاوری کنیم با توجه به بازی سختی که داریم آنها را آماده کنیم.

اکبری در پایان صحبت های خود گفت: بازی فردا را نمی توانیم پیش بینی کنیم اما امیدوارم فردا هم برنده از زمین خارج شویم.

 

تگ ها


اخبار روز والیبال