اکبری: هر ۸ تیم حاضر در پلی آف خطرناک هستند

سرمربی تیم شهرداری ارومیه با بیان این که هیچ تیمی را نمی‌توان دست کم گرفت، گفت: هشت تیم مرحله پلی‌آف خطرساز هستند و با قدرت در این مرحله حاضر می‌شویم....

به گزارش "ورزش سه"، در بزرگترین بازی هفته بیست و نهم لیگ برتر والیبال که جدال دو تیم مدعی قهرمانی بود، شهرداری ارومیه از سد سپاهان گذشت؛ اگرچه در فاصله یک هفته مانده به پایان مرحله مقدماتی لیگ هنوز خودش را به سپاهان صدرجدولی نرسانده و در رده دوم است.


پیمان اکبری پس از پیروزی سه بر یک شاگردانش برابر سپاهان گفت: مسابقه خیلی خوبی برگزار شد و به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازیکنانم تمام برنامه‌های خواسته شده را در زمین پیاده کردند و از عملکرد آنان بسیار راضی هستم.


وی درباره مسابقه هفته پایانی مرحله مقدماتی شهرداری ارومیه با فولاد سیرجان نیز گفت: مسابقه امشب تمام شده و می‌رویم برای دیدار بعدی آماده شویم. قطعا تلاش می‌کنیم که مقابل فولاد سیرجان نیز برنده مسابقه شویم و نتیجه لازم را به دست آوریم. به هیچ موضوع دیگری فکر نمی‌کنیم و منتظر نتایج دیدارهای هفته پایانی خواهیم ماند تا حریف مرحله پلی‌آف شهرداری ارومیه مشخص شود.


سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با تاکید بر این که در مرحله پلی‌آف هم با قدرت حاضر خواهیم شد، گفت: هشت تیم صعود کننده به این مرحله، همه خوب هستند و هیچ تیمی را نمی‌توان دست کم گرفت. هشت تیم لایق برد و خطرساز هستند.


اکبری درباره حضور پوریا یلی در مسابقه مقابل سپاهان با وجود محرومیت دو جلسه ای گفت: بعد از پایان مسابقه با تیم شهرداری ورامین، اتفاقاتی افتاد که برای تیم و باشگاه محکومیت در کمیته انضباطی فدراسیون را به همراه داشت. درخواست مجدد برای بررسی اتفاقات و احکام صادره را به کمیته استیناف ارائه دادیم و یک جلسه محرومیت قطعی یلی با رای این کمیته، تعلیق شد.

تگ ها


پیمان اکبری والیبال