اکبری: هفته اول قرعه سختی داریم

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، پیمان اکبری بعد از شکست ایران برابر ایتالیا در لیگ جهانی والیبال، گفت: بازی خوبی برابر ایتالیا داشتیم و با توجه به شرایط و تغییراتی که در ایران به وجود آمده بود، شرایط سخت بود ......

به گزارش  مدال به نقل از  "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، پیمان اکبری بعد از شکست ایران برابر ایتالیا در لیگ جهانی والیبال، گفت: بازی خوبی برابر ایتالیا داشتیم و با توجه به شرایط و تغییراتی که در ایران به وجود آمده بود، شرایط سخت بود. در مجموع روی توپ های اول بهتر از حریف بودیم اما ایتالیا در توپ های برگشتی موفق تر عمل کرد. شاید اگر ما روی این بخش و ضعف هایمان دقت بیشتری می کردیم، نتیجه دیگری رقم می خورد. از همین حالا بچه ها را از نظر روحی و روانی برای بازی فردا مقابل برزیل آماده می کنیم.

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ایتالیا هر زمان که عقب بود به طور صددرصد سرویس نمی زد اما وقتی از ما پیش می افتاد به خصوص در ست نخست عملکرد قابل قبولی را ارائه می کرد.

او درباره بازی برابر برزیل گفت: ما در این هفته از رقابت ها قرعه سختی داریم. امشب با ایتالیا نایب قهرمان المپیک بازی کردیم و فردا با برزیل قهرمان المپیک بازی می کنیم. سومین دیدار را هم باید در برابر لهستان قهرمان جهان برگزار کنیم. بازی ها سخت است بازیکنان ابتدا باید همه تلاش خود را بکنند تا بازی خوبی از خود نشان دهند و سپس نتیجه قابل قبولی را به دست آورند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال والیبال