اکبر صادقی: ایرانی هستیم و با غیرت بازی می‌کنیم

هافبک دفاعی تیم شهر خودرو انگیزه بالای بازیکنان این تیم را یکی از نقاط قوت شهر خودرو دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نشست خبری پبش از بازی شهر خودرو و شباب الاهلی در جریان دیدارهای هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، اکبر صادقی کاپیتان شهر خودرو در کنار محمد نوازی مربی این تیم حاضر شد.

وی در صحبت‌های اولیه خود گفت: متاسفانه به دلیل کرونا، لیگ طولانی را داشتیم و باعث شد بازیکنان‌مان خسته‌تر از شرایط عادی باشند؛ بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای داریم و با وجود این که در آسیا تیم بی‌تجربه‌ای هستیم، اما امیدواریم بتوانیم امتیازهای کافی را در این مرحله جمع کنیم تا هم خودمان را نشان دهیم و هم بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

صادقی افزود: بازی سختی با قدرت‌های آسیا داریم؛ جوانان خوبی داریم و نکته مهم این است که ما ایرانی ایم و باغیرت مقابل این تیم‌ها حاضر می‌شویم تا از نام ایران در مقابل این قدرت‌ها دفاع کنیم‌.

کاپیتان شهر خودرو در پاسخ به شرایط فنی دو تیم برای دیدار فردا، گفت: ما بازی‌های سختی را در لیگ انجام دادیم و تجربه خوبی برای ما در ایران بود؛ زندگی و فوتبال در ایران ادامه دارد و باید با این ویروس بجنگیم. این تجربه جدیدی برای ما است   در لیگ توانستیم آن را به نحو احسن پشت سر بگذاریم و حالا وقت این است که در لیگ قهرمانان آسیا نیز به همان خوبی بازی کنیم.

بیشتر بخوانید:

پنجره شهرخودرو باز شد/ دنبال مجوز AFC برای حضور بازیکنان جدید

فهرست نهایی شهرخودرو برای لیگ قهرمانان آسیا

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران اکبر صادقی بادیه شهر خودرو فوتبال