اکران متهم گریخت، با بازی مرادمند در آزادی

محمدحسین مرادمند پس از جنجال هفته گذشته در هتل محل اقامت تیمش بر سر چک برگشتی، موفق شد دروازه گل گهر را باز کند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال همچون دیدار رفت مقابل گل گهر در همان دقایق ابتدایی موفق شد دوبار دروازه حریف را باز کند. آنها در دقیقه ۱۳ صاحب یک ضربه کاشته شدند که توپ ارسالی مهدی پور به روی دروازه در حالیکه نزدیک بود از زمین بازی خارج شود، روی سماجت مرادمند وارد دروازه حریف شد.


تعقیب توپ توسط مدافع پیش تاخته استقلال و ضربه سر این بازیکن از زاویه ای بسته وارد دروازه گل گهر شد و تلاش های علیرضا حقیقی برای بیرون کشیدن توپ بی نتیجه بود و توپ از خط دروازه عبور کرد که کمک داور مسابقه با بالا بردن پرچم خود، اعلام کرد که ضربه مرادمند به گل تبدیل شده است.


مرادمند که هفته گذشته سوژه رسانه ها شده بود و ماجرای چک های برگشتی او حتی به گوش رسانه های عربستان نیز رسیده بود، پس از جنجال یک هفته ای بازگشت خوبی به استادیوم آزادی داشت.


مرادمند که در جریان انتقال به استقلال از دسته چک شخصی، برای حمیداوی مالک وقت پدیده چک کشیده بود، اکنون چک هایش را در دست طلبکارانی می بیند که فرهاد حمیداوی آنها را برای انجام امورات شخصی خرج کرده بود و حالا مرادمند با افراد جدیدی طرف شده است.


به هر حال مدافع آبی پوشان که هفته قبل و ساعاتی پیش از جدال با پدیده، طلبکار و مأمور نیروی انتظامی با حکم جلب را در هتل تیمش دید، پس از پادرمیانی مربی تیمش یعنی فرهاد مجیدی توانست از دستگیر شدن بگریزد و اتفاقا مقابل پدیده نیز عملکرد خوبی از خودش نشان داد.


حالا این بازیکن با باز کردن دروازه علیرضا حقیقی، نخستین گل فصلش با پیراهن استقلال را به ثمر رسانده است و اتفاقات هفته گذشته را به فراموشی سپرده است. مدافعی که به دلیل اتفاقات عجیب و غریبی که تنها در فوتبال ایران شاهد آن هستیم، در ادامه حواشی باشگاه استقلال درگیر اتفاق ناخواسته ای شد ولی این عامل نیز باعث نشد او تمرکزش را از دست بدهد و برابر حریف مشهدی خوب کار کرد.

تگ ها


محمدحسین مرادمند استقلال تهران