اکسپرس: یونایتد بند فسخ ستاره بارسا را می پردازد!

بر اساس ادعای اکسپرس منچستر یونایتد قصد دارد بند فسخ ۱۷۰ میلیون یورویی آنسو فاتی را بپردازد و این بازیکن را از بارسلونا به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، آنسو فاتی در ابتدای فصل جاری و زمانی که لیونل مسی و لوئیس سوارز مصدوم بودند، شانس بازی در تیم اول بارسا را پیدا کرد و به بهترین شکل نیز از این فرصت سود جست. او خیلی زود توانست چندین رکورد را در بارسا و حتی لیگ قهرمانان به ثبت برساند ولی به تدریج و با بازگشت ستاره های بارسا او نیز نیمکت نشین شد.

در روزهای اخیر اخباری در مورد تمایل منچستریونایتد به جذب این پدیده ۱۷ ساله بارسلونا و حتی پیشنهاد هنگفت و ۱۰۰ میلیون یورویی شیاطین سرخ برای اغوای بارسلونا شنیده شده است. در عین حال اما گزارش‌ها حاکی از آن است که بلوگرانا پیشنهاد باشگاه انگلیسی را قویا رد کرده است.

با وجود رد پیشنهاد منچستر یونایتد توسط بارسا اما به نظر می رسد که شیاطین سرخ دست بردار آنسو فاتی نیستند و قصد دارند هر طور که شده این بازیکن را به اولدترافورد منتقل کنند. حالا و در همین رابطه منبع اکسپرس انگلیس مدعی شده که منچستر یونایتد قصد دارد بند آزاد سازی ۱۷۰ میلیون یورویی ستاره جوان بارسا را بپردازد و این بازیکن را به عضویت خود در آورد؛ با این حال رخ دادن چنین اتفاقی با توجه به اوضاع اقتصادی موجود باشگاه‌ها کمی بعید به نظر می‌رسد.

تگ ها


آنسو فاتی بارسلونا منچستر یونایتد