اکیپ مدعی شد؛ حضور امباپه در المپیک منتفی است

نشریه اکیپ مدعی شد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اجازه حضور کلیان امباپه در مسابقات المپیک توکیو را صادر نکرده است....

به گزارش مدال، طی ساعات گذشته فدراسیون فوتبال فرانسه لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی امید این کشور را اعلام کرد. لیستی ۸۰ نفره که با نزدیک شدن به المپیک از تعداد آن ها کاسته خواهد شد و در پایان نیز لیست نهایی پیش از آغاز رقابت ها اعلام خواهد شد.

نکته جالب در لیست اعلام شده اما به حضور کیلیان امباپه در آن برمی‌گردد. فوق ستاره ۲۱ ساله پاری سن ژرمن علاوه بر توانایی های فوق العاده، از نظر سن و سال نیز گزینه فوق العاده برای حضور در رقابت‌های المپیک توکیو ۲۰۲۰ حساب می‌آید. تا جایی که لو گرانت، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه در این باره گفته بود: " اما از نظر سنی می‌تواند در المپیک شرکت کند. او هم مثل سایر بازیکنان  جوان و با استعداد به تیم ملی امید دعوت شده است."

با وجود دعوت شدن امباپه به تیم امید فرانسه اما قابل پیش بینی بود که باشگاه پاری سن ژرمن سریعاً به این موضوع واکنش نشان دهد. در همین رابطه نشریه اکیپ مدعی شده که باشگاه پی‌اس‌جی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال فرانسه رسما اعلام کرده که اجازه حضور ستاره جوان خود در رقابت‌های المپیک توکیو ۲۰۲۰ را نخواهد داد. حالا باید منتظر ماند و دید که فدراسیون فوتبال فرانسه چه واکنشی به این موضوع نشان خواهد داد.

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان المپیک کیلیان امباپه پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال