اکیپ؛ کیلیان امباپه دورتر از همیشه از PSG

نشریه معتبر پاریسی امروز گزارش داد که کیلیان امباپه همچنان تمایلی برای مذاکره به منظور تمدید قرارداد ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، تابستان در حال سپری شدن و وضعیت کیلیان امباپه همچنان تغییری نکرده است؛ ستاره ۲۲ ساله PSG که مهمترین هدف رئال مادرید در نقل و انتقالات است، هنوز قراردادش با  پاریسی ها را تمدید نکرده هر چند می گوید که به یک سال باقیمانده از قراردادش احترام خواهد گذاشت.

همه چیز به ستاره فرانسوی بستگی دارد. رئال مادرید در این اندیشه است که بالاخره چه خواهد شد و آیا هنوز این احتمال وجود دارد که امباپه پیش از شروع فصل آینده یا در تاریخ ۲ سپتامبر، روز بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در فرانسه و اسپانیا، بالاخره در برنابئو حاضر شود؟

حریف رئال در این مبارزه حریف آسانی نیست. مالکان PSG برای نگه داشتن امباپه در پارک دو پرنس در تلاش هستند. آنها قبلاً تایید کرده اند که متقاعد کردن ستاره فرانسوی چیزی شبیه به غیرممکن است و به همین دلیل بود که آنها به گزینه های مختلفی مانند لئو مسی و کریستیانو رونالدو فکر می کردند، مسئله ای که پیچیده است، اما همچنان منتفی نیست.

طبق گزارشی که امروز اکیپ منتشر کرده است، امباپه روز به روز از پی اس جی دورتر می شود و او بازهم به مسئولان باشگاه اعلام کرده است که تمایلی برای تمدید قرارداد ندارد.

گفته می شد یکی از دلایل تمدید نکردن امباپه، تردید در پروژه ورزشی باشگاه است ولی سران پی اس جی تاکنون جینی واینالدوم، سرخیو راموس، اشرف حکیمی و جیجو دوناروما را جذب کرده اند تا تیمی وسوسه برانگیز و جذاب را روانه فصل ۲۲-۲۰۲۱ کنند.

با این وجود امباپه همچنان واکنشی به پیشنهاد تمدید نشان نداده و انعطاف ناپذیر عمل می کند. در رئال خوشبین هستند که امباپه این مقاومت را ادامه دهد تا در هفته پایانی نقل و انتقالات بالاخره بتوانند او را به خدمت بگیرند. این رویا تعبیر می شود؟

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه رئال مادرید