اگر به اروپا برگردم، انتخاب اولم چلسی است

هافبک برزیلی سابق چلسی ابراز امیدواری کرد که بتواند بار دیگر فرصت بازی در فوتبال اروپا را به دست بیاورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اسکار هافبک برزیلی سابق چلسی از تمایل خود برای بازی دوباره در اروپا صحبت کرد. طی سه سال گذشته، اسکار در چین برای شانگهای SIPG بازی کرده است؛ تیمی که ۶۰ میلیون پوند برای جذب این بازیکن برزیلی به چلسی پرداخت کرد.

اسکار درباره تمایلش برای بازگشت به فوتبال اروپا گفت:‌« واقعاً می خواهم به اروپا برگردم اما الان شرایطش مهیا نیست. در حال حاضر در چین احساس خوبی دارم و هنوز قراردادی دارم که امیدوارم بتوانم به آن پایبند بمانم.

چند تیم خوب به من پیشنهاد داده اند که به اروپا برگردم اما اکنون انجام این کار برایم دشوار است. در مساله بازگشت به اروپا مشکلاتی وجود دارد. فعلا امیدوارم که در اینجا با آرامش به فوتبالم ادامه دهم، سپس به بازگشت به اروپا فکر خواهم کرد.»

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت:« در صورت بازگشت، گزینه نخستم چلسی خواهد بود و خیلی دوست دارم بار دیگر در این باشگاه بازی کنم.

وقتی کودک بودم، لیگ ایتالیا را بسیار تماشا می کردم چون تعداد زیادی برزیلی در آنجا حضور داشتند. طبعا بازی در تیم هایی مثل اینتر و میلان را دوست دارم و گزینه حضور در سری آ نیز مدنظرم خواهد بود. قطعا بازگشت به فوتبال اروپا می تواند اتفاق فوق العاده ای باشد و امیدوارم روزی این مساله محقق شود.»

بیشتر بخوانید:

حمایت کامل لمپارد از دروازه‌بان اسپانیایی چلسی

نگرانی لمپارد از مصدومیت بدموقع دو ستاره چلسی

 

 

تگ ها


شانگهای اسکار چین فوتبال جهان چلسی فوتبال