اگر راجع به پوگبا حرف بزنم، خواب را از مردم می گیرم!

مینو رایولا، ایجنت معروف و رک گوی، پل پوگبا، ستاره منچستریونایتد، بار دیگر در مورد آینده این ستاره فرانسوی صحبت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، مینو رایولا امروز عصر در جلسه ای در سری آ حاضر بود و در همین بین خبرنگاران در مورد بازگشت احتمالی پوگبا به ایتالیا از او سوالاتی پرسیدند.

قرارداد فعلی پوگبا با منچستریونایتد در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد و گمانه زنی هایی در جریان است که آیا این ستاره ارزشمند در اولدترافورد باقی خواهد ماند یا در گوشه ای دیگر از اروپا به فوتبال خود ادامه خواهد داد.

منچستریونایتد بند تمدید یک ساله پوگبا را در سال ۲۰۲۰ فعال کرد اما در همان زمان گزارش هایی در رابطه با تلاش این بازیکن برای ترک منچستریونایتد و پیوستن به یوونتوس منتشر شد.

نام باشگاه های دیگری مثل PSG و رئال مادرید نیز به عنوان مقاصد احتمالی پوگبا مطرح شد، اما بازگشت این بازیکن به یووه، هنوز هم محتمل ترین اتفاق ممکن است. پوگبا در سال ۲۰۱۶ با قراردادی ۱۱۲ میلیون یورویی از یوونتوس به منچستریونایتد پیوسته بود.

مینو رایولا در پاسخ به سوالاتی که راجع به آینده پوگبا از او پرسیده شد، گفت: "پل پوگبا و یوونتوس؟ من نمی توانم راجع به پوگبا صحبت کنم چرا که مردم عصبی می شوند و در شب خوابشان نمی برد! من باید در سکوت کار کنم... اگر صحبت کنم به بعضی ها بر می خورد! من همان کاری که باید را انجام می‌دهم البته نه در مقابل شما بلکه در سایه."

رایولا پیشتر به خاطر اینکه گفته بود پوگبا در یونایتد خوشحال نیست مورد انتقاد قرار گرفته بود چرا که این بازی در مصاحبه ای تلویحا حرف های ایجنت خود را رد کرد و گفت من هر وقت می بریم، خوشحالم.

صحبت های جدید رایولا بار دیگر پرسش هایی را راجع به آینده پوگبا، که در حال حاضر مصدوم است، برانگیخته است. اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، ابراز امیدواری کرده است که پوگبا همچنان در منچستریونایتد بماند.

تگ ها


پل پوگبا منچستر یونایتد