اگر لواندوفسکی نبود، آقای‌گل بوندسلیگا می‌شدم!

آندره سیلوا، ستاره تازه وارد لایپزیش، صحبت‌های جالب توجهی را در رابطه با روبرت لواندوفسکی مطرح کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، آندره سیلوا، یکی از ستاره‌های غیرمنتظره بوندسلیگا در مسابقات فصل گذشته بود. این ستاره پرتغالی ۲۸ گل برای فرانکفورت به ثمر رساند و همین موضوع باعث شد که چند باشگاه بزرگ خواهان جذب این بازیکن باشند اما سیلوا نهایتاً راهی لایپزیش شد.

با وجود ۲۸ گلی که فصل گذشته مهاجم پرتغالی برای فرانکفورت به ثمر رساند، نتوانست عنوان آقای گلی را از آن خود کنند چرا که روبرت لواندوفسکی شگفت انگیز با آمار خیره کننده ۴۱ گل زده علاوه بر تصاحب این عنوان رکورد گرد مولر افسانه ای را هم شکست تا بیشترین گل زده را در طول یک فصل بوندسلیگا به ثبت رسانده باشد.

آندره سیلوا حالا به تمجید از ستاره لهستانی بایرن مونیخ پرداخته و می‌گوید: "روبرت لواندوفسکی می داند که کجا باید باشد و شانس ها را از دست نمی دهد. تفاوت بازیکنان برتر و متوسط ​​در میزان اشتباهات است. اشتباه کردن برای او غیر معمول است. بنابراین من فکر می کنم  این تفاوت اوست. البته اشتباه کردن برای همه اتفاق می افتد اما لواندوفسکی می داند که کجا باید باشد و گلزنی می کند.

من فکر می کنم اگر او سال گذشته در بوندسلیگا بازی نمی کرد من بهترین گلزن بودم. این می توانست شگفت انگیز باشد اما این بخشی از فوتبال است. او البته شایسته این عنوان بود. او در فرمی عالی است و همیشه به من انگیزه بیشتری می دهد."

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی آندره سیلوا