ایبار 3-0 رئال/ سولاری هم باخت

تیم فوتبال رئال مادرید با ارائه نمایشی ناامیدکننده در خانه ایبار، هفته سیزدهم لالیگا را با شکستی سنگین پشت سر گذاشت ......

تیم فوتبال رئال مادرید با ارائه نمایشی ناامیدکننده در خانه ایبار، هفته سیزدهم لالیگا را با شکستی سنگین پشت سر گذاشت.

 

به گزارش مدال، در دومین روز از هفته سیزدهم لالیگا امروز (شنبه) تیم فوتبال رئال مادرید در خانه ایبار تن به شکستی غیرمنتظره داد و با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد.

در این بازی که واکنش‌های دروازه‌بان کهکشانی‌ها، تیبو کورتوا مانع از سنگین‌تر شدن شکست آنها شد، اسکالانته در دقیقه 16، سرخی انریچ در دقیقه 52 و کیکه در دقیقه 57 گل‌های ایبار را به ثمر رساندند و به این ترتیب نوار پیروزی‌های متوالی رئال مادرید با سرمربی جدیدش، سانتیاگو سولاری که تعداد آنها به چهار بازی رسیده بود، قطع شد.

ایبار نه تنها از حیث نتیجه بلکه از نظر آماری هم از حریف خود برتر بود و 14 بار توپ را به سمت دروازه کهکشانی‌ها شلیک کرد که هشت مرتبه آن داخل چهارچوب بود. رئال مادرید اما مجموعاً پنج شوت به سمت چهارچوب داشت که سه بار آن داخل قفس توری تیم میزبان بود.

رئال مادرید با قبول پنجمین باخت این فصل خود (هفتمین بازی بدون بردش در لالیگا) با 20 امتیاز قبلی در رده ششم جدول باقی ماند. ایبار اما با این پیروزی ارزشمند 18 امتیازی شد و پشت سر رئالی‌ها در رده هفتم جدول قرار گرفت.

امشب سه بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که در مهمترین آنها از ساعت 23:15 به وقت تهران، اتلتیکومادرید میزبان بارسلونا خواهد بود. پیش از این بازی از ساعت 18:45 والنسیا میزبان رایووایکانوست و از ساعت 21 هم اوئسکا از لوانته پذیرایی می‌کند.

تگ ها


ویدئو رئال مادرید لالیگا فوتبال