ایبرا: هیچکس توان رام کردن زلاتان را ندارد

زلاتان ابراهیموویچ در یک مصاحبه می‌گوید از بنجامین باتن هم بهتر است و هیچکس توان رام کردن زلاتان را ندارد و نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی ۳۹ساله آث میلان که در آستانه وارد شدن به دهه پنجم زندگی اش همچنان در حال درخشیدن در زمینهای چمن است در یک مصاحبه جذاب می‌گوید حتی از بنجامین باتن بهتر در حال پیر شدن است و کسی یارای رام کردن او را نداشته و نخواهد داشت.

زلاتان که سابقه درخشش در تیمهای بزرگی مثل منچستریونایتد، بارسلونا، پاری سن ژرمن را داشته در فصل جاری در شش بازی سری آ برای روسونری موفق به زدن ده گل شده و در کنار کریستیانو رونالدو از یوونتوس و روملو لوکاکو از اینتر در صدر جدول گلزنان سری آ قرار دارد.

ابراهیموویچ در مصاحبه جذاب خود با سایت یوفا در پاسخ به این سوال که از بین دو گزینه زلاتان و شیر رام شدن کدامیک راحت تر است گفت: " صد در صد زلاتان. شیر را می توان رام کرد ولی زلاتان را هرگز نمی توانید رام کنید. زلاتان جانور دیگری است".

مصاحبه‌گر در ادامه از زلاتان پرسید بین دو گزینه زلاتان و بنجامین باتن، شخصیت داستانی معروفی که فیلم مشهوری هم بر اساس آن ساخته شده، کدام یک بهتر پیر می‌شوند، در پاسخ گفت: " کار من بهتر است چون من مثال زنده ای از این واقعیت هستم. ولی بنجامین باتن یک داستان ساختگی است. من بهترین نماد زنده از آن فیلم هستم. من واقعی هستم ولی بنجامین باتن فیلمی است که باید روی پرده سینما دید".

ایبرا در ادامه صحبتهایش گفت: "من ۳۹ساله هستم و با توجه به همه دستاوردهایم دیگر هیچ اجباری به تلاش بیشتر ندارم ولی هنوز شور و شوق به کاری که انجام می‌دهم در من زبانه می‌کشد. من هرگز راضی نمی‌شوم و همیشه به دنبال بیشتر و بهتر شدن هستم. کمتر بازیکنی در این سن و سال را دیده ام که عملکردی مثل من داشته باشند. معمولاً بازیکنها وقتی از ۳۰ سالگی رد می‌شوند افت شان شروع می‌شود و کمی بعد کنار می کشند. ولی من بعد از ۳۰ سالگی تازه شروع به بهتر شدن کردم".

بیشتر بخوانید:

زلاتان امشب نه، هفته بعد!

زلاتان و افشای راز موفقیت در ۳۹ سالگی

 

 

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال