ایتالیا باعث شد ۲ کیلو وزن کم کنم

مهاجم سابق ایتالیا عنوان کرد استرس شدید در دیدار برابر اتریش باعث شد تا او فشار زیادی را تحمل کند....

به گزارش "ورزش سه"، شنبه شب از مرحله یک‌هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی فوتبال ایتالیا  به مصاف اتریش رفت که این دیدار در ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در وقت‌های اضافه ایتالیا دو بار دروازه اتریش را باز کرد و یک‌بار شاهد باز شدن دروازه خودی بود تا به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کند.

 الکس دل پیرو ستاره سابق آتزوری در گفت و گو با اسکای اسپورت گفت:« بابت صعود به مرحله یک چهارم نهایی خوشحالم. به دلیل تنش و استرس صعود نزدیک به ۲ کیلوگرم از وزن‌مان را از دست دادم.»

ایتالیا حالا با بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی بازی می‌‌کند. دل پیرو البته اعتقاد دارد ترس و استرسی که در بازی مقابل اتریش بوجود آمد، به ایتالیایی‌ها در مرحله بعد کمک می‌کند. او گفت به دلیل مواجه شدن با یک شرایط بد می‌توان حالا آمادگی ایتالیایی‌ها را بیشتر در نظر گرفت.

دل پیرو ادامه داد:« انتظار بازی متفاوتی از ایتالیا و همچنین اتریش را داشتم. البته ما نیز خوش شانس بودیم که گل اتریش مردود اعلام شد.»

در مرحله یک چهارم نهایی، ایتالیا به مصاف برنده دیدار بلژیک و پرتغال می رود که دیدار دشواری برای آتزوری است که یک روز بیشتر از حریف خود استراحت خواهد کرد.

تگ ها


تیم ملی ایتالیا الساندرو دل پیرو یورو ۲۰۲۰ اف سی سیدنی یوونتوس استرالیا