ایتالیا بدون ستاره‌هایش مغلوب لهستان شد

در نخستین دیدار هفته سوم لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۸ تیم ملی لهستان موفق شد با نتیجه سه بر دو برابر ایتالیا به پیروزی برسد و در صدر جدول باقی بماند ......

در نخستین دیدار هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ تیم ملی لهستان موفق شد با نتیجه سه بر دو برابر ایتالیا به پیروزی برسد و در صدر جدول باقی بماند.

در ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ از امروز(جمعه) هفته سوم در حالی با برگزاری یک دیدار مهم در شهر اوساکا ژاپن آغاز شد که تیم ملی والیبال لهستان که تا پایان هفته دوم در صدر جدول رده بندی قرار داشت موفق شد در یک دیدار زیبا و طولانی با نتیجه سه بر دو برابر تیم ملی ایتالیا به پیروزی برسد و با کسب هفده امتیاز به صدرنشینی‌اش ادامه دهد.

شاگردان بلنجینی که این روزها بر نوار شکست قرار گرفته‌اند در دیدار برابر لهستان در حالی که به ستاره‌هایی همچون ایوان زایتسف و عثمان خوانتورینا استراحت داده بودند، نتوانستند با ترکیب جوان شده بازی را به سود خود تمام کنند و در پایان با کسب تنها یک امتیاز از این بازی با چهار برد و ۱۲ امتیاز موقتا از جایگاه هفتمشان تکان نخوردند اما به احتمال زیاد در پایان دیدارهای امروز در جدول سقوط می‌کنند.

ست های دیدار با امتیازهای ۱۷-۲۵، ۲۵-۲۱، ۱۷-۲۵، ۳۱-۲۹ و ۱۰-۱۵ به سود لهستانی‌ها پایان یافت تا شاگردان هنین با این برد شکست ناباورانه برابر آلمان در هفته گذشته را به فراموشی بسپارند.

در این دیدار گابریله نلی با کسب ۲۵ امتیاز بهترین بازیکن میدان بود و در سوی دگیر شالپوک ۲۳ امتیاز برای لهستان کسب کرد.

در ادامه دیدارهای امروز(جمعه) از ساعت ۱۴:۴۰ ژاپن به مصاف بلغارستان رفته است و از ساعت ۱۶ ایران رو در روی چین قرار می‌گیرد.

تگ ها


اخبار روز والیبال