ایتالیا به دنبال قهرمانی در یورو 2020

روبرتو مانچینی اعلام کرد که به چیزی جز قهرمانی در یورو 2020 نمی‌اندیشد و امشب از میان فدریکو کیه‌زا و فدریکو برناردسکی یک بازیکن برابر یونان در ترکیب اصلی ایتالیا قرار خواهد گرفت....

روبرتو مانچینی اعلام کرد که  به چیزی جز قهرمانی در یورو 2020 نمی‌اندیشد و امشب از میان فدریکو کیه‌زا و فدریکو برناردسکی یک بازیکن برابر یونان در ترکیب اصلی ایتالیا قرار خواهد گرفت.

به گزارش مدال، «روبرتو مانچینی» در آستانه دیدار برابر یونان در انتخابی بازی‌های یورو 2020، با شبکه «رای اسپورت» مصاحبه و اعلام کرد از میان «فدریکو برناردسکی» و «فدریکو کیه‌زا» یکی در مثلث خط حمله آتزوری امشب به میدان خواهد رفت.

مانچینی در این مصاحبه گفت: «ترکیب ما تغییر زیادی نخواهد داشت و تصمیم خواهیم گرفت که از بازیکنی چپ پا در زمین استفاده کنیم یا نکنیم. خواهیم دید. امیدوارم ورزشگاه المپیکو مملو از تماشاگر باشد. ما باید در بازی با یونان به پیشرفت خود ادامه دهیم.»

مانچینی درباره شرایط «لورنزو اینسینیه» که مدتی‌ست در ترکیب ایتالیا نسبت به ناپولی بهتر بازی می‌کند هم گفت: «اینسینیه کیفیت بالایی دارد. اگر در بازی برای دفاع کردن انرژی از دست بدهد دقتش در خط حمله کاهش می‌یابد. ما از او بیشتر می‌خواهیم که روی حمله کردن تمرکز کند. البته نحوه بازی تیم هم اهمیت دارد، ما دفاعی بازی نمی‌کنیم و این به لورنزو کمک می‌کند.»

ایتالیا اگر امشب یونان را مغلوب کند برای اولین بار در حالی که سه دیدار دیگر باقی دارد می‌تواند صعود خود به یورو را قطعی کند. روبرتو در اینباره نیز گفت: «باید پیشرفت کنیم و به دنبال پیشرفت باشیم. هدف ما اما قهرمانی است و به چیزی جز قهرمانی نمی‌اندیشیم. ایتالیا قهرمان چهار دوره جام جهانی است پس باید هدفش در هر تورنمنتی قهرمانی باشد.»

بیشتر بخوانید:

رونالدو ششمین گلزن برتر تاریخ شد

تگ ها


روبرتو مانچینی ایتالیا تیم ملی ایتالیا آتزوری یورو ۲۰۲۰ انتخابی جام ملتهای اروپا جام ملتهای اروپا فوتبال جهان فوتبال