ایتالیا تیمی متشکل از ۱۱ شیر است (عکس)

کلودیو رانیری، سرمربی باتجربه ایتالیایی، تمجید ویژه ای از عملکرد آتزوری در یورو انجام داده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا عملکرد درخشان خود را از رقابت‌های انتخابی یورو آغاز کرد؛ جایی که آنها با ارائه نمایش های خیره کننده و پیروزی های پی در پی جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات یورو را به دست آوردند.

عملکرد خیره کننده تیم روبرتو مانچینی در رقابت‌های یورو نیز ادامه داشت. آنها در مرحله گروهی مسابقات در هر سه مسابقه خود به پیروزی رسیدند و با حداکثر امتیازات راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند. ایتالیا در دور حذفی ابتدا اتریش و سپس بلژیک را شکست داد تا به جمع چهار تیم نهایی رقابت ها صعود کند.

اما آتزوری شب گذشته در مرحله نیمه نهایی به مصاف اسپانیا رفت و در مسابقه ای که در وقت های قانونی و اضافی با نتیجه تساوی به پایان رسید، نهایتا در ضربات پنالتی حریف خود را شکست داد و به فینال یورو راه یافت.

اما کلودیو رانیری، سرمربی باتجربه ایتالیایی، در ستون مخصوص به خود در روزنامه گاتزتا دلو اسپورت تمجید ویژه ای از تیم روبرتو مانچینی داشته و در نوشته ای به نقل از او آمده است: "ایتالیا تیمی متشکل از ۱۱ شیر است. اسپانیا ثابت کرد که تیمی بزرگ است اما ما با سلاح هایمان آنها را به چالش کشیده ایم و برنده شدیم. اکنون ما برای یک فینال در ورزشگاهی خارق العاده آماده هستیم."

تگ ها


تیم ملی ایتالیا کلودیو رانیری یورو ۲۰۲۰