ایتالیا ۱ - ۱ هلند؛ توقف آتزوری در خانه

ایتالیا در دیداری خانگی در لیگ ملت های اروپا برابر هلند ۱-۱ متوقف شد....

به گزارش "ورزش سه"، ایتالیا که در بازی رفت در خانه هلند به برتری دست یافته بود، امشب برابر این تیم به تساوی ۱-۱ رضایت داد و نتوانست از امتیاز میزبانی استفاده کند.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اما در دقیقه ۱۵ این ایتالیا بود به گل اول دست یافت. روی پاس تماشایی و مواج نیکو بارلا، لورنزو پلگیرینی با دروازه هلند تک به تک شد و توانست با یک ضربه دقیق سیله سن را مغلوب کرده و گل اول را به ثمر برساند.

در دقیقه ۲۲ نیکو بارلا این بار چیرو ایموبیله را درون محوطه هلند صاحب موقعیت کرد، اما ضربه این مهاجم گلزن از سمت راست با مهار سیله سن همراه شد.

دو دقیقه بعد چیرو ایموبیله با حرکت از سمت چپ به داخل محوطه می توانست گل دوم ایتالیا را به ثمر برساند، اما ضربه فنی او توسط یسپر سیله سن دفع شد.

اما در دقیقه ۲۶ هلند به گل تساوی رسید. ضربه ممفیس دیپای از درون محوطه به مدافعان ایتالیا برخورد کرد و در ادامه دنی فن دبیک با ضربه ای به طاق دروازه موفق به گلزنی شد.

در اواخر نیمه اول و در جریان  حمله ایتالیا دو بار متوالی ضربات نیکولا اسپیناتزولا و دنیل دی آبریزیو توسط سیله سن به زیبایی مهار شد تا دو تیم با قبول تساوی ۱-۱ راهی رختکن شوند.

هلند نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۴ فاصله ای تا زدن گل دوم هم نداشت، اما ضربه زمینی و فنی ممفیس دیپای با عکس العمل فوق العاده جیجی دوناروما همراه شد. دقایقی بعد و روی اشتباه عجیب هاتوبر بود که چیرو ایموبیله در موقعیتی تک به تک قرار گرفت، اما یسپر سیله سن با مهاری تماشایی این موقعیت را دفع کرد.

در دقیقه ۶۲ بود که روی ارسال خطرناک پلگیرینی ایتالیا فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما توپ پشت دی آمیریزیو افتاد و این فرصت از دست رفت.

در دقیقه ۸۲ و روی ارسال فلورنزی، چیرو ایموبیله می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ارسال بلند بود و به این مهاجم گلزن نرسید. در ادامه تلاش دو تیم اثربخش نبود و در نهایت این بازی با تساوی ۱-۱ تمام شد.

تگ ها


تیم ملی ایتالیا تیم‌ ملی هلند