ایتالیا 3 - ایران صفر؛ سومین شکست شاگردان کولاکوویچ

ایران با تصمیم کولاکوویچ این دیدار را با ترکیب سعید معروف، امیر غفور، محمد موسوی، علی شفیعی، میلاد عبادیپور، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی آغاز کرد ......

ایران با تصمیم کولاکوویچ این دیدار را با ترکیب سعید معروف، امیر غفور، محمد موسوی، علی شفیعی، میلاد عبادی‌پور، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی آغاز کرد.
ایتالیا در ابتدای ست اول ایران را غافلگیر کرد و فاصله امتیازی مطمئنی را ایجاد کرد. ملی‌پوشان ایران چند مرحله اختلاف را با حریف نامدار خود کم کردند اما در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ در ست اول شکست خوردند.
ایران در ابتدای ست دوم باز هم شروع بدی داشت اما قبل از آنکه اختلاف غیر قابل جبران شود فاصله ۵ امتیازی را به دو امتیاز کاهش داد.ایتالیا اما دوباره به بازی برگشت و اختلاف را افزایش داد تا ایتالیایی ها ست دوم را بی دردسر با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود خود خاتمه داد.
ست سوم اما کولاکوویچ ایران را با چند تغییر روانه میدان کرد و تیم‌ملی توانست شروع خوبی داشته باشد و با ایتالیا پایاپای پیش برود اما چند سرویس از زایتسف در اواسط بازی ایتالیا را سه امتیاز پیش انداخت و در نهایت با درخشش این بازیکن ست سوم را نیز با برد به پایان رساندند.
تیم ایران در نهایت با نتیجه سه بر صفر برابر حریف مدعی خود شکست خورد.

تگ ها


لیگ جهانی والیبال والیبال