ایجاد آرامش در مادرید به سبک سیمئونه

دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید در خصوص عدم گلزنی تیمش در دو بازی پیاپی لالیگایی نگرانی ندارد و به گفته خودش به انتظار گلزنی شاگردانش نشسته است....

دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید در خصوص عدم گلزنی تیمش در دو بازی پیاپی لالیگایی نگرانی ندارد و به گفته خودش به انتظار گلزنی شاگردانش نشسته است.

به گزارش مدال، اتلتیکومادرید در دو هفته اخیر لالیگا ابتدا با دو گل برابر سوسیداد تن به شکست داد و سپس با تساوی بدون گل برابر سلتاویگو متوقف شد. این در حالی‌ست که روخی بلانکو در پنج هفته ابتدایی لالیگا تنها 5 گل به ثمر رسانده که البته سه گل را وارد دروازه ایبار کرده است.

حال «دیگو سیمئونه» سرمربی اتلتیکومادرید در این خصوص به صحبت پرداخته تا نشان دهد از این نقص شاگردانش نگرانی به دل راه نداده است: «در شروع فصل فراز و نشیب‌ها طبیعی است. گاهی اوقات گل‌های زیادی می‌زنید و گاهی چند بازی در رسیدن به گل به مشکل می‌خورید و این اتفاقی عادی است. امیدوارم باز هم گلزنی را آغاز کنیم، ما موقعیت می‌سازیم اما ضربات‌مان دقیق نیست. باید جدیت‌مان در حمله را بالا ببریم، گل‌ها زمانی از راه می‌رسند که شما قصد زدن داشته باشید. مطمئنم گل‌هایمان از راه خواهند رسید.»

بیشتر بخوانید:

ژائو؛ استعدادی که فاتح توپ طلا خواهد شد

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکومادرید روخی بلانکو لالیگا فوتبال جهان فوتبال