ایجنت آرسنالی و احتمال تغییر مقصد کوتینیو

مدیر برنامه‌های فیلیپ کوتینیو می‌گوید با اینکه خودش آرسنالی است ولی برای انتقال کوتینیو به آرسنال به او فشار نخواهد آورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،کیا جورابچیان، مدیر برنامه‌های فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا که در حال حاضر به صورت قرضی در بایرن مونیخ حضور دارد می‌گوید با اینکه خودش هوادار پر و پا قرص آرسنال است ولی کوتینیو را برای انتقال به توپچی‌ها تحت فشار قرار نخواهد داد.

کوتینیو این روزها با شایعات زیادی درباره نقل و انتقالش در فصل تابستان مواجه است  و گفته می‌شود او به احتمال زیاد به لیگ برتر برخواهد گشت. کوتینیو پیش از انتقال به بارسلونا و سپس انتقال قرضی به بایرن مونیخ، بازیکن لیورپول بود و شناخت کاملی از لیگ برتر دارد. ایجنت مشهور او کیا جورابچیان اما از هواداران سرسخت آرسنال است و می‌گوید این موضوع باعث نمی‌شود کوتینیو را برای پاسخ مثبت دادن به آرسنال تحت فشار بگذارد. این در حالی است که جورابچیان در سالهای اخیر ستاره‌های مهمی را به آرسنال منتقل کرده است.

جورابچیان در گفتگو با اسکای در این باره گفت:" من نسبت به اینکه بازیکنانم به کدام باشگاه منتقل می‌شوند هیچ ترجیح خاصی ندارم و سعی نمی‌کنم کسی را برای پیوستن به یک باشگاه تحت فشار بگذارم. ولی هر چیزی در بازار نقل و انتقالات ممکن است".

ایجنت کوتینیو در ادامه صحبتهایش گفت:" مساله اصلی در نقل و انتقالات، شرایط مالی مد نظر باشگاه‌ها است و باید دید در پایان اپیدمی کرونا شرایط بارسلونا و باشگاه‌های لیگ برتری چه خواهد بود".

بیشتر بخوانید:
اگر با آدریانو هم تیمی بودم هر فصل ۷۰ گل می زدیم
واکنش مسی به شایعات انتقال به اینتر+ عکس
اتلتیکومادرید، رقیب میلان برای جذب ستاره لهستانی

تگ ها


بایرن مونیخ فیلیپ کوتینیو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات بارسلونا آرسنال کیا جورابچیان آرسنال بارسلونا فوتبال