ایجنت جنجالی مانع تمدید قرارداد دوناروما با میلان

مینو رایولا مدیر برنامه های جان لوئیجی دوناروما با توقعات بالای خود، مانع تمدید قرارداد این دروازه بان با میلان شده است....

به گزارش "ورزش سه"، جان‌لوئیجی دوناروما که آینده حرفه‌ای‌اش در میلان در هاله‌ای از ابهام است، ممکن است بازی یکشنبه با آتالانتا در هفته پایانی سری A ایتالیا، آخرین بازی‌اش برای میلان باشد.

در همین رابطه روزنامه گاتزتا دلو اسپورت خبر داد که باشگاه میلان پیشنهاد جدیدی با دستمزد ۸ میلیون یورو در سال را به دروازه‌بان ایتالیایی‌اش داده اما مینو رایولا مدیر برنامه‌های او خواهان حداقل دستمزد ۱۰ میلیون یورو در سال برای دوناروما شده است.

رایولا به اطلاع مدیران باشگاه رسانده که پیشنهادهای مشابهی از باشگاه‌های دیگر برای دوناروما دریافت کرده اما مدیران باشگاه میلان تمایلی به افزایش رقم پیشنهادی خود ندارند. طبق این گزارش؛ رایولا همچنین خود درخواست کمیسیونی ۲۰ میلیون یورویی کرده اما منابع نزدیک مدعی شده‌اند که کمیسیون ۱۰ یا ۱۵ میلیون یورویی به رایولا در نهایت می‌تواند برای عملی کردن این انتقال کافی باشد.
 

رایولا همچنین خواهان تمدید قرارداد جان‌لوئیجی دوناروما برای دو سال دیگر شده، این در حالی است که باشگاه میلان قصد حفظ این دروازه‌بان ۲۲ ساله را برای پنج سال دیگر دارد. نشریه آاِس اسپانیا هم مدعی شده که این مدیربرنامه های جنجالی، دوناروما را به بارسلونا پیشنهاد داده است اما گفته است در صورتی که میلان موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شود، در جمع روسونری باقی خواهد ماند.

دوناروما که از سال ۲۰۱۵ در عضویت میلان است و در حال حاضر ۶ میلیون یورو در سال از این باشگاه دستمزد می‌گیرد، تاکنون در ۲۵۰ بازی از رقابت‌های مختلف درون دروازه میلان ایستاده است.  

تگ ها


آث میلان مینو رایولا فوتبال جهان جان لوئیجی دوناروما سری آ فوتبال