ایجنت پوگبا: پیوستن پوگبا به رئال مادرید غیرممکن نیست

ایجنت معروف ایتالیایی میگوید که جدایی هافبک فرانسوی منچستریونایتد برای پیوستن به کهکشانیها غیرممکن نیست ......

ایجنت معروف ایتالیایی می‌گوید که جدایی هافبک فرانسوی منچستریونایتد برای پیوستن به کهکشانی‌ها غیرممکن نیست.
مینو رایولا، مدیر برنامه گروهی از ستارگان معروف دنیا از جمله پل پوگبا به شایعاتی که درباره انتقال این بازیکن فرانسوی از منچستریونایتد وجود دارد، پاسخ داد.
رایولا درباره بازیکنی که تابستان سال 2016 از یوونتوس به من‌یونایتد رفت و مدتی است در این تیم نیمکت‌نشین شده، گفت: وقتی اوضاع بازیکنانم خوب نباشد وظیفه من این است که باید دست به کار شوم و راه حل‌هایی رضایت‌بخش برای بازیکنانم و باشگاه‌ها پیدا کنم. فعلاً پل هنوز چیزی به من نگفته است اما می‌دانم او بدون آنکه هیچ جامی ببرد، جابجا نمی‌شود. من با ژوزه مورینیو (سرمربی منچستریونایتد) به خاطر چیزهایی که (درباره پوگبا) می‌گوید سر جنگ ندارم اما در بازار نقل و انتقالات هرگز حقیقت گفته نمی‌شود و هرگز نمی‌توان گفت هرگز.
رایولا درباره ناکامی تیم ملی ایتالیا در صعود به جام جهانی هم تأکید کرد: نمی‌توانم توضیح دهم که ایتالیا با این بازیکنان چگونه نتوانست به جام جهانی برود. من فقط به بازیکنانی که با من کار می‌کنم اشاره می‌کنم: دوناروما، وراتی، بوناونتورا، بالوتلی و اینسینیه. مادر من هم با چنین تیمی صعود می‌کرد. تنها کاری که جامپیرو ونتورا باید با این تیم می‌کرد این بود که به بازیکنانش بگوید بروید و هرکاری که دلتان می‌خواهد، انجام دهید. آن کسی که جامپیرو ونتورا را سرمربی تیم ملی کرد، حالا باید جوابگوی این ناکامی باشد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال