ایرابرین :شانس صعود برای ماست

مربی پرتغالی تیم الوحده امارات گفت: ما شانس صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را داریم و باید برابر پرسپولیس در تهران برنده شویم ......

مربی پرتغالی تیم الوحده امارات گفت: ما شانس صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را داریم و باید برابر پرسپولیس در تهران برنده شویم.

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، یوآن ایرابرین پس از توقف خانگی تیم الوحده برابر تیم انتهای جدولی الفجیره در هفته بیست وپنجم لیگ امارات گفت: بازیکنان تیم الوحده از بازی در رقابت لیگ امارات، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا احساس خستگی و فشار می کنند. با این حال تیم الوحده توانمندی تقسیم این رقابت ها و ارائه بهترین نمایش ها را دارد.

مربی پرتغالی تیم الوحده امارات با اشاره به بازی پیش رو برابر پرسپولیس تهران تصریح کرد: پس از بازی برابر الوحده تمام تلاش خود را برای رویارویی با پرسپولیس معطوف خواهیم کرد. ما شانس زیادی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داریم و باید برابر پرسپولیس در تهران برنده شویم.

ایرابرین ادامه داد: بسیاری از دستاوردهای تیم الوحده در لیگ قهرمانان آسیا توسط بازیکنان جوان به دست آمد و این مساله باعث توسعه توانمندی های آنها شده است.

تیم های پرسپولیس و الوحده امارات از ساعت 19:55 دقیقه دوشنبه هفته آینده در بازی هفته پایانی گروه D لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می روند. در این گروه تیم الهلال صدرنشین با 9 امتیاز صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها را قطعی کرده است. تیم های الریان قطر، پرسپولیس و الوحده امارات به ترتیب با امتیازهای 7، 6 و 4 از شانس صعود برخوردار هستند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال