ایراد تیم شهر خودرو در فاز دفاعی است

سیرجان – سرمربی شهرخودرو مشهد ایراد تیمش را در فاز دفاعی دانست و گفت: تیم‌ها ما را از بالا پرس می‌کنند....

به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی رحمتی عصر جمعه بعد از باخت ۳ بر ۱ تیمش برابر گل‌گهر سیرجان در ابتدای صحبتهایش عنوان کرد: کسب ۳ امتیاز را به تیم گل‌گهر تبریک می‌گویم، فکر می‌کنم که ما خودمان یک مقداری بد عمل کردیم.

وی بیان کرد: برنامه‌ای که ما داشتیم این بود که از اول بازی تیم گل‌گهر را روی ارسال‌ها، ضربات ایستگاهی و روی اوت دستی‌های که روی دروازه ما دارند، بتوانیم کنترل کنیم، تا آخر نیمه اول هم خوب پیش رفتیم، موقعیت‌های هم در ضد حمله داشتیم. ولی فکر می‌کنم روی یک اوت دستی دقیقه ۴۴ بود یک مقدار تمرکز نداشتیم و گل خوردم که خیلی برایمان لطمه زد، دو گل بعدی هم که همه دیدند.

رحمتی در مورد ایراد تیم شهرخودرو گفت: من فکر می‌کنم ایراد تیم ما در فاز دفاعی هست، ما از اول بازسازی می‌کنیم، تیم‌ها همه نسبت به تیم ما شناخت پیدا کردند و ما را از بالا پرس می‌کنند، ما باید راه حلی برای این مساله پیدا کنیم.

وی اظهار کرد: ان شاالله این هفته سعی می‌کنیم، روی این نقص‌هایمان کار کنیم که یک مقداری در خط دفاعی‌مان با تمرکز بیشتر، با توان بیشتر دفاع کنیم که به این راحتی گل نخوریم. امروز واقعاً فکر می‌کنم ۳ تا گل خیلی راحت خوردیم، که می‌شد این توپ‌ها را گل نخورد. مطمینا در هفته‌های آینده سعی می‌کنیم، که این نقیصه را برطرف بکنیم.

رحمتی در مورد عدم تمرکز دفاعی تیمش روی دو گلی آخری که دریافت کردند، عنوان کرد: در طول هفته کاملاً تیم گل‌گهر را آنالیز کرده بودیم با خط دفاعی‌مان صحبت کرده بودیم، روی ضربات ایستگاهی و اوت‌ها دستی تمرین کرده بودیم و واقعاً این‌ها را کار کرده بودیم، ولی خب ما هم تا لب خط هستیم و بازیکنان باید تمرکزشان را توی زمین حفظ کنند.

وی گفت: ما در نیمه اول در بدترین تایم گل خوردیم، و این یک مقدار شیرازه تیم ما را از هم پاشید، چه بسا اگر این اتفاق نمی‌افتاد و ما ۰ بر ۰ به رختکن می‌رفتیم، مطمئناً نیمه دوم اتفاقات بهتری برایمان می‌افتاد.

تگ ها


مهدی رحمتی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد لیگ برتر فوتبال ایران