ایراندوست: خوش‌بین به صعود به جام‌ملت‌ها هستم

سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران از قرعه‌کشی انجام برای مسابقات مقدماتی جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا ۲۰۲۰ ابراز رضایت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته قرعه‌کشی رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا - ۲۰۲۲ هند برگزار شد و تیم ملی فوتبال زنان ایران با هدایت مریم ایراندوست در گروه G رقابت‌ها با تیم‌های ملی اردن و بنگلادش هم‌گروه شد و شاگردان ایراندوست باید شهریورماه برای انجام دو مسابقه حساس خود در مسیر صعود به جام ملت‌ها، عازم بنگلادش شوند.

مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران با ابراز رضایت از قرعه‌ای که برای تیم ملی ایران مشخص شده، گفت: از نظر من این قرعه خوب است؛ چرا که ما با تیم‌های اردن و بنگلادش بازی کردیم، سبک بازی آن‌ها را می‌شناسیم و می‌توانیم فیلم بازی آن‌ها را ببینیم و آنالیز کنیم؛ در مسابقات قطعا همه تیم‌ها با آمادگی لازم می‌آیند و هیچ حریفی را نمی‌توان دست گرفت و نمی‌تواند آسان باشد.

او درباره کیفیت رقبا توضیح داد: تیم اردن در مسابقات غرب آسیا همیشه یک رقیب سرسخت برای ما بوده است؛ همچنین بنگلادش هم یک تیم کاملا سرعتی است و باید روی نقاط ضعف و قدرت‌شان کار کنیم؛ اما در نهایت خیلی خوشبین هستم و امیدوارم با تلاشی که کل مجموعه دارند نتیجه لازم را بگیریم تا مردم و تمام فوتبال دوستان را شاد کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران در شرایط ملی‌پوشان ایرانی گفت: ما تقریبا اکثر بازیکنانی که می‌خواستیم محک بزنیم و در اردوها ببینیم را دعوت کردیم و از بین آنها بهترین‌ها را انتخاب کردیم؛ در اردوی آینده ۳۵ بازیکن رقابت سختی را دارند. این اردوها، اردوهای آماده سازی است و ما روی نقاط ضعف‌مان بیشتر کار می‌کنیم تا بتوانیم تیم را از همه جهات برای مسابقات آماده کنیم.

ایراندوست در بخش پایانی صحبت‌های خود با قدردانی از حمایت‌های انجام شده، گفت: ممنونم از همه دوست‌داران فوتبال زنان که همه جانبه حمایت کردند، از شکست تیم ملی ناامید نشدند و این به ما انگیزه دو چندانی داد تا بتوانیم بهتر و بهتر تمرین کنیم و با نشاط ادامه بدهیم؛ البته با توجه به زمان کمی که قبل از تورنمنت بلاروس داشتیم، نتوانستیم روی اهداف تاکتیکی خود کار کنیم، اما در حال حاضر زمان لازم وجود دارد. شرایط بازیکنان را سنجیده‌ایم و هدفمان کار روی تاکتیک تیمی هست.

تگ ها


فوتبال بانوان مریم ایراندوست فوتبال ایران فوتبال