ایراندوست: هدف ما کار دفاعی و گلزنی روی ضد حمله بود

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: تساوی مقابل شهرداری سیرجان برای تیمی که بعد از 2 ......

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: تساوی مقابل شهرداری سیرجان برای تیمی که بعد از 2.5 سال برگشته نتیجه قابل قبولی است.

 

به گزارش مدال مریم ایراندوست، درباره تساوی تیمش مقابل شهرداری سیرجان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: از اول می‌دانستیم با برنامه‌های هفته اول و دوم قرعه سختی داریم. تیمی که 2 سال و نیم نبوده الان برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان دارد.

وی افزود: می‌دانند شهرداری سیرجان بازیکنان ملی‌پوش زیادی دارد اما همیشه ملی‌پوش داشتن به معنای خوب بودن نیست. بازیکنان سیرجان با حضور در اردوهای تیم ملی از نظر بدنی آماده بودند و اعتماد به نفس بالایی داشتند. سیرجان شرایط خاص خود را دارد. این تیم در ورزشگاهی که تمرین می‌کند مسابقه برگزار کرد به همین دلیل با آن آشنا بودند. هدف ما این بود دفاعی کار کنیم و روی ضد حمله گل بزنیم که همین اتفاق افتاد. تساوی برای تیمی که 2 سال و نیم نبوده نتیجه قابل قبولی است. من از بازیکنانم راضی هستم.

ایراندوست در ادامه در پاسخ به این سوال که از روند تمرینات و بازی تیم خود راضی بودید، عنوان کرد: ما از اول شهریور تمرینات‌مان را آغاز کردیم و حریفان نیز همین طور بودند. بازیکنان ما در دیدار با سیرجان فوق‌العاده بودند و توانستند تاکتیک‌هایی را که یک ماه روی آن کار کرده بودیم به اجرا بگذارند. گلی که دریافت کردیم به خاطر این بود که بازیکنان به دلیل اینکه فکر می‌کردند آفساید است ایستادند.

سرمربی ملوان یادآور شد: کمک داور آفساید گرفت اما داور دستور به ادامه بازی داد که البته درست بود. من در این بازی 2 بازیکن 15 ساله داشتم که اگرچه بای آینده ملوان خوب هستند اما باید تبعات اشتباهات‌شان را پذیرفت. ما از بازی راضی هستیم و همین را می‌خواستیم. اینکه سارا قمی بین مدافعان ملی‌پوش سیرجان می‌تواند گل بزند این برای من یعنی برد.

وی درباره بازی هفته دوم مقابل سپاهان و برتری 9 بر صفر این تیم مقابل آذرخش در هفته اول، گفت: سپاهان با تیمی بازی داشت که شاید اگر ما هم بودیم می‌توانستیم در زمین خودمان همین نتیجه را بگیریم. تیم‌هایی که جدید وارد لیگ می‌شوند مشکل هماهنگی را دارند. ممکن است در چند هفته اول چنین نتایجی را ببینید.