ایرانسل مطرح کرد؛ هیچ بدهی به باشگاه استقلال نداریم

پیرو اظهارات خلیل‌زاده رئیس هیئت‌مدیره باشگاه استقلال مبنی بر قطع همکاری با اسپانسر این تیم، شرکت ایرانسل بیانیه‌ای را در این باره صادر کرد....

به گزارش مدال، اسماعیل خلیل زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ساعاتی پیش در مصاحبه ای عنوان کرده که قرارداد باشگاه با ایرانسل مشخص نیست و تا زمانی که وضعیت مشخص و روشن نشود، دیگر به این اپراتور سرویس دهی نخواهیم کرد.


این صحبت های عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، واکنش شرکت ایرانسل را به همراه داشته و آنها با انتشار اطلاعیه ای، در رابطه با تراکنش های مالی خود با باشگاه استقلال، توضیحاتی ارائه کرده اند که در ادامه می خوانید.

« پیرو اخبار منتشر شده درخصوص تعیین تکلیف مسائل مالی فی‌مابین ایرانسل و باشگاه استقلال، لازم به شفاف سازی است که باشگاه استقلال تا پایان مردادماه، 198میلیارد ریال پیش پرداخت تسویه نشده با ایرانسل دارد و ایرانسل هیچ گونه بدهی به باشگاه استقلال ندارد.


تاکنون در دوره‌های مختلف، پیش‌پرداخت‌هایی به باشگاه‌ استقلال داده شده تا مشکلات این تیم برطرف شود؛ در آخرین نوبت ایرانسل 100 میلیارد ریال به این باشگاه در تاریخ 22 خردادماه سال جاری پرداخت کرده است. از مجموع پرداخت‌های ایرانسل به این باشگاه، هنوز 198میلیارد ریال مستهلک نشده است.


باشگاه استقلال از محل درآمد سامانه هواداری 3030، پیش پرداخت‌های دریافتی خود از ایرانسل را تسویه و مستهلک می‌کند، که از مجموع پیش پرداخت‌ها در حال حاضر 198 میلیارد ریال باقی مانده است. با توجه به مصاحبه‌های مدیران باشگاه استقلال علیه اسپانسری ایرانسل، متأسفانه درآمدهای سامانه هواداری باشگاه استقلال رو به کاهش است.


در پایان این بیانیه، ایرانسل تأکید کرده است حساب های مالی فی مابین با باشگاه استقلال کاملاً شفاف بوده و به صورت دوره ای برای باشگاه و مقام عالی وزارت ورزش وجوانان، ارسال می شود و همچون گذشته آمادگی هرگونه بررسی مشترک بر روی جزییات آن وجود دارد.»

بیشتر بخوانید:

خلیل‌زاده: عوامل حواشی استقلال را به هواداران معرفی می‌کنم

تگ ها


استقلال ایرانسل اسپانسر استقلال اسپانسر مشترک اسماعیل خلیل زاده بدهی ایرانسل به استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال