ایرانپوریان: تفکرات علیرضا منصوریان به روز است

محمد ایرانپوریان می‌گوید که هدف آلومینیوم در فصل نخست باید حفظ سهمیه اراک باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد ایرانپوریان مدافع راست تیم آلومینیوم اراک که سابقه حضور در تبریز را دارد، درخصوص دیدار با آلومینیوم اراک گفت: برخلاف پیش‌بینی ها بازی سختی با ماشین داشتیم. آن‌ها که مربی خوبی بالای سر خود می‌دیدند، نمایش خوبی را مقابل ما ارائه کردند و اصلا مثل یک تیم انتهای جدولی نبودند. علی رغم تاکید کادرفنی در طول هفته و این که گفته بودند این سخت ترین بازی لیگ ماست، اسیر انگیزه فردی و تیمی شاگردان اکبرپور شدیم و آنطور که می‌خواستیم بازی برایمان پیش نرفت.

وی افزود: خدا را شکر بعد از دریافت گل با یک امتیاز از تبریز خارج شدیم و باتوجه به این‌که بازی خارج از خانه بود، این یک امتیاز هم برایمان غنیمت است و رتبه مان را بهتر خواهد کرد. البته حریفان ما بازی دارند و امیدوارم تمام مسابقات نتایجش به نفع ما رقم بخورد.

او که پس از سه بازی به ترکیب اصلی آلومینیوم بازگشته بود، در این باره عنوان کرد: در تیم آلومینیوم فرقی ندارد که چه کسی بازی می‌کند و همه ما به دنبال این هستیم که لبخند را به لب مردم اراک بیاوریم. ۱۱ نفر داخل زمین و بازیکنان ذخیره همدل و متحد هستند که تیم ببرد. خداراشکر من دیروز بازی کردم و از نمایش خودم راضی بودم. یکی دو موقعیت ساختم که بچه ها می‌توانستند به گل برسند اما با بدشانسی روبرو شدیم و نتوانستیم به گلی دست پیدا کنیم.

آلومینیوم پس از ورود کادرفنی جدید، چهار بازی متوالی است که نباخته. آیا حضور علیرضا منصوریان و کادرفنی جدید باعث این نتایج شده؟ ایرانپوریان در این باره گفت: آلومینیوم اولین سال حضور در لیگ برتر را می‌گذراند و ما باید به دنبال ثبات و حفظ سهمیه استان مرکزی باشیم. همین که در سال اول بتوانیم در لیگ بمانیم و در ادامه یک رتبه قابل قبول و در خور شخصیت مردم اراک کسب کنیم، کافی است. بعد از حضور آقای منصوریان روحیه ما بالاتر از رفته و خودتان می‌بینید که بعد از باخت ۶-۱ به سپاهان، دیگر باختی نداشتیم. حالا هم برای کسب نتایج در خور توجه به میدان می‌رویم.

وی در ادامه گفت: یک اردوی خوب در شهر مهاجران داشتیم اما باید به کادرفنی اجازه دهیم که تفکراتش را به تیم دیکته کند و ما هم شناخت مقابل از تفکرات کادرفنی کسب کنیم. در کل هدف آلومینیوم در سال اول باید ثبات باشد و توقع از ما نباید زیاد باشد. ما تلاش می‌کنیم نتایج در خور شان آلومینیوم کسب کنیم و مطمئن باشید چیزی برای هواداران و تیم کم نمی‌گذاریم.

مدافع باتجربه آلومینیوم اظهار داشت: خداراشکر تفکرات کادرفنی بروز است و ما نیاز به زمان داریم که تفکرات آقای منصوریان را در زمین اجرا کنیم. خوشبختانه از لحاظ فنی کادرفنی کمک زیادی به بازیکنان می‌کند و به دنبال بازی خوب و نتیجه است. مطمئن باشید اگر هواداران صبور باشند تیم خوبی را در ادامه فصل خواهند دید و برای موفقیت تیم، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

آرزوی سلامتی منصوریان برای دست‌نشان

ربیع‌خواه از یک‌ماه دیگر در اختیار منصوریان

 

 

تگ ها


محمد ایران پوریان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال