ایرانپوریان: دوست داشتم با گل ۴۰ متری‌ام صعود می‌کردیم

مدافع باتجربه سپاهان بابت حضورش در جمع بهترین مدافعان راست لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶ ابراز خوشحالی می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز بهترین مدافعان لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶ را معرفی کرد که در بخش مربوط به مدافعان راست نام محمد ایرانپوریان مدافع سابق تراکتور و کنونی سپاهان را نیز قرار داده است. در این نظر سنجی به گل ایرانپوریان به النصر از فاصله‌ای دور اشاره شده و همچنین بازی‌های خوب او در ترکیب تراکتور آن فصل مورد تمجید قرار گرفته است.


ایرانپوریان در واکنش به این انتخاب کنفدراسیون فوتبال آسیا به خبرنگار ما گفت: بسیار خوشحالم که در بین بهترین ها قرار گرفتم. من در سال‌هایی که در تراکتور بودم و همین حالا که در سپاهان حضور دارم و در همه دوران دیگر سعی داشتم بهترین‌ بازی‌هایم را برای تیمم انجام بدهم. سال ۲۰۱۶ هم انصافا تیم خیلی خوبی داشتیم و همه بازیکنان تراکتور ستاره بودند. فکر می‌کنم اگر من خوب کار کردند کادرفنی آن سال اقای قلعه نویی و سایر بازیکنان هم کمک زیادی کردند و به نوعی مدیون شان هستم.


وی ادامه داد: آن سال واقعا در لیگ قهرمانان بدشانس بودیم. ما بازی رفت با النصر را ۳ بر صفر باختیم اما در تبریز همه چیز برای صعود مهیا بود. فکر می‌کنم عالی کار کردیم و توانستیم ۴ بر یک پیروز شویم اما در نهایت یک گل کم آوردیم و نتوانستیم به دور بعدی برسیم. آن بازی یکی از تلخ ترین خاطرات دوران فوتبالم است. واقعا حق ما صعود به مرحله بالاتر بود اما بدشانس بودیم و در مجموع دو بازی با قانون گل زده در خانه حریف شکست خوردیم. واقعا حیف شد.


مدافع سابق تراکتور درباره گلی که از فاصله‌ای دور وارد دروازه النصر کرد، اظهار داشت: آن لحظه احساس کردم که باید با تمام قدرت شوت بزنم. تیم حریف قصد پی ریزی حمله را داشت که سینا عشوری توپ را قطع کرد و در یک رفت و برگشت جلوی پایم افتاد. از پشت محوطه جریمه ضربه ام را زدم که به کنج دروازه رفت و یک گل زیبا شد. از آن گل خوشحال بودم اما اینکه باعث صعود تراکتور نشد،‌ فایده ای نداشت و دوست داشتم آن گل زیبا با صعود تراکتور به دور بعد همراه شود.


ایرانپوریان در پایان درباره حضورش در نظرسنجی مردمی AFC  افزود: خوشحالم در این نظرسنجی هستم. امیدوارم مردم عزیزمان رای بدهند و بتوانم محبت شان را جبران کنم. هرچه خیر است پیش بیاید و من هم حتی اگر اول نشوم، مشکلی نیست.

بیشتر بخوانید:

واکنش به رقم فسخ محبی برای پیوستن به گرانادا

دیدگاه عقیلی در مورد همکاری با نویدکیا در سپاهان

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محمد ایران پوریان فوتبال ایران فوتبال