Banner

ایرانپوریان: تلخ ترین سال فوتبالی ام را گذراندم

مدافع راست باتجربه سپاهان اصفهان می گوید روزهای سختی را گذرانده اما انگیزه زیادی برای بازگشت به دوران اوج خودش دارد....

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، محمد ایرانپوریان درباره مصدومیت های متوالی و طولانی مدت خودش در لیگ نوزدهم عنوان کرد: به هر حال مصدومیت جزئی از زندگی ما فوتبالیست ها است اما به جرات می توانم بگویم بدترین و تلخ ترین سال فوتبالی ام بود. برای فوتبالیست ها هیچ چیز بدتر از این نیست که به خاطر یک درد نتوانند بازی کنند و روزهای خیلی سختی را گذراندم.


وی ادامه داد: شاید ماجرا برای من سخت تر هم می شد. در تمام سال های گذشته بازیکنی بودم که در هر تیمی بودم فیکس بازی می کردم و به گواه کارشناسان همواره سعی کردم یکی از بهترین ها در پست خودم هم باشم. آمار بازی هایم هم مشخص است اما امسال واقعا بدشانسی به من رد کرد و اجازه نداد آنطور که دوست دارم زندگی را ادامه دهم. با این وجود قسمت این بوده و خداراشکر را می کنم که اتفاق بدتری برایم نیفتاد.


مدافع سپاهان درباره شرایط بدنی اش گفت: خوشبختانه مدتی است تمریناتم را شروع کردم و مشکلی از نظر مصدومیت ندارم. کمی از نظر بدنی عقب هستم که به زودی خودم را به شرایط ایده آل می رسانم. فکر می کنم در شروع مجدد لیگ بتوانم برای تیمم بازی کنم و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. چون دلم برای فوتبال بازی کردن تنگ شده است. اینکه بتوانم در ترکیب تیم بدرخشم و به تیمم کمک کنم.


ایرانپوریان درباره تعطیلی مسابقات فوتبال به دلیل شیوع کرونا تاکید کرد: واقعیت این است که سلامتی فوتبالیست ها از هرچیزی بیشتر اهمیت دارد. اینکه یکروز برنامه می دهند و بعد می گویند باید مسابقات تا پایان فروردین تعطیل شود هم خوب نیست. فکر می کنم باید تا ریشه کن شدن این بیماری مسابقات را به حالت تعلیق در بیاورند تا همه با خیال راحت وارد زمین شویم و بتوانیم از فوتبال لذت ببریم. در هر بازی حدود ۲۰۰ نفر آدم درگیر می شوند و این اجتماع می تواند هرکسی را آلوده کند.


وی افزود: از مردم عزیزم می خواهم مواظب سلامتی شان باشند. واقعا روزهای سختی را می گذرانیم و همه باید دست به دست هم بدهیم تا با عبور از این بحران جهانی دوباره لبخند به لب هایمان بیاید. انشاالله خداوند همه چیز را به خیر بگذراند.


ایرانپوریان در پایان گفت: از هواداران خوب سپاهان عذرخواهی می کنم که در لیگ نوزدهم نتوانستم به دلیل مصدومیت در خدمت شان باشم. امیدوارم آنها نیز مرا درک کنند اما شک نکنید با قدرت به فوتبال برمی گردم و دینم را ادا می کنم. انشاالله زمانی که برگشتم بتوانیم حداقل امسال یک جام بگیریم و به هواداران هدیه کنیم. انگیزه زیادی برای برگشتن به روز های اوج خودم دارم و انشاالله همه چیزخوب پیش می رود.

بیشتر بخوانید:

خبر خوش برای آبی‌ها؛ یزدانی آماده حضور در میادین

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محمد ایران پوریان فوتبال ایران سپاهان ایرانپوریان محمد ایرانپوریان سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال