ایرانی ها نوشابه گازدار می نوشند!

در فاصله چند ساعت تا بازی حساس با ایران رسانه های چینی همچنان به پوشش اخبار اردوی رقیب شان پرداخته و این بار رژیم غذایی ملی پوشان را مورد توجه قرار دادند ......

 در فاصله چند ساعت تا بازی حساس با ایران رسانه های چینی همچنان به پوشش اخبار اردوی رقیب شان پرداخته و این بار رژیم غذایی ملی پوشان را مورد توجه قرار دادند.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"،  سایت معتبر چاینانیوز در گزارشی پیرامون اردوی ایران در شهر شن یانگ نوشت:«این برای اولین بار نیست که ایرانی ها برای بازی با چین به این شهر سفر می کنند اما این بار تفوات عمده در این است که آنها با تجهیزات کامل غذایی به شن یانگ آمده و حتی آشپز مخصوص هم دارند».


در ادامه گزارش این سایت آمده است:« ایرانی ها در طول چند روز اقامت در شن یانگ براساس رژیم غذایی مخصوص سرمربی پرتغالی که در آن غذاهایی با گوشت گاو، ماهی، سبزیجات، اسنک نه ترش نه شیرین و ... دیده می شود استفاده کردند ضمن این که نوشابه های گازدار هم بر سر میز غذای این تیم در هتل محل اقامت شان دیده می شود».


در پایان این گزارش چاینانیوز مصاحبه ای کوتاه با کالوس کی روش انجام داده است که مربی پرتغالی ایران مدعی شد آخرین بار با تیم رئال مادرید به چین سفر کرده بود تا یک بازی تدارکاتی انجام بدهد.

 

تگ ها


فوتبال