ایران ایتالیا را برد و سوم شد

ملی پوشان فوتبال ساحلی با برتری برابر تیم ملی ایتالیا موفق شدند برای اولین بار به رتبه سوم رقابت های جام جهانی دست پیدا کنند ......

ملی پوشان فوتبال ساحلی با برتری برابر تیم ملی ایتالیا موفق شدند برای اولین بار به رتبه سوم رقابت های جام جهانی دست پیدا کنند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، تیم ملی کشورمان پس از شکست در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام جهانی در برابر تاهیتی ،در دیدار رده بندی در برابر تیم ملی ایتالیا قرار گرفت تا برای دومین بار در مقابل این تیم عرض اندام کند و این ملی پوشان کشورمان بودند که توانستند با نتیجه 5 بر 3 به پیروزی برسند و به عنوان سومی جام جهانی دست پیدا کنند.

ملی پوشان کشورمان در وقت اول این دیدار موفق شدند با یک گل از پس حریف خود بگذرد، در وقت دوم آنها توانستند بازی را دو بر صفر کنند و در وقت سوم پیروزی خود را با نتیجه پنج بر سه به تثبیت رساندند.

  ملی پوشان کشورمان پس از حضور در این رقابت ها و در مرحله گروهی در برابر تیم های مکزیک و نیجریه با نتایج سه بر دو و پنج بر چهار به پیروزی رسیدند و در برابر ایتالیا با نتیجه پنج بر چهار شکست خوردند.

آنها پس از صعود از گروه خود در مرحله بعدی برابر تیم ملی سوئیس قرار گرفتند و توانستند این بازی را نیز با نتیجه چهار بر سه به سود خود به پایان برسانند. اما ملی پوشان کشورمان در بازی  مرحله نیمه نهایی برابر تیم ملی تاهیتی به تساوی رسیدند تا در ضربات پنالتی مغلوب این تیم شوند و از صعود به فینال بازبمانند.

 در آخرین دیدار نیز ملی پوشان کشورمان علاوه بر رسیدن به عنوان سومی موفق شدند از تیم ملی ایتالیا نیز انتقام بگیرند و شکست در مرحله گروهی را جبران کنند و پس از افتخارآفرینی در رقابت های جام کنفدراسیون ها برای اولین بار در رقابت های جام جهانی روی سکو بروند و مدال این رقابت ها را نیز به ویترین افتخارات خود اضافه کنند.

در ادامه این رقابت ها از ساعت 1 بامداد تیم های ملی فوتبال ساحلی برزیل و تاهیتی در دیدار نهایی به میدان می روند تا قهرمان این رقابت ها مشخص شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال