ایران با عملکردی درخشان به روسیه ۲۰۱۸ رسید

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، سایت فاکس اسپرت آسیا گزارشی از ۴ تیم راه یافته آسیایی به مرحله نهایی مسابقات جام جهانی روسیه منتشرکرد ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، سایت فاکس اسپرت آسیا گزارشی از ۴ تیم راه یافته آسیایی به مرحله نهایی مسابقات جام جهانی روسیه منتشرکرد.

این رسانه نوشت ایران، ژاپن، کره جنوبی و عربستان، ۴ نماینده آسیا برای مسابقات تابستان آینده در روسیه هستند.

این سایت در بخشی به معرفی تیم کشورمان پرداخت و از آن به عنوان اولین تیم راه یافته قاره به پیکارهای جام جهانی نام برد.

به همین خاطر در بخشی ازگزارش مبسوط خود نوشت:ایران اولین تیمی بود که از آسیا خود را به جام جهانی رساند. نخستین تیمی که بلیت خود را برای مسابقات سال بعد اوکی کرد.آن هم با عملکردی درخشان که از خود به جای گذاشت.این تیم در ماه ژوئن بعد از کسب پیروزی ۲ بر صفر مقابل ازبکستان به این مهم رسید.این تیم همچنین عملکردی درخشان از خود در چالش انتخابی داشت  که در کل مسابقات، باخت نداشت و ۶ برد و ۴ تساوی در گروه یک کسب کرد.

سایت مذکور همچنین عنوان کرد:نمی توان کتمان کرد که ایران تا قبل از تساوی ۲ بر ۲ روز پایانی مقابل سوریه، سخت ترین نمایش ها را با قدرت ارائه کرد و ۱۲ بازی جام جهانی را با کلین شیت پشت سرگذاشت. ایران با اتکا به نظم و هوشیاری تیمی که توسط کارلوس کی روش ایجاد شد، برای خود اعتبار زیادی خرید.

این رسانه از سردار آزمون ، مهاجم شاغل در لیگ روسیه که با ۲۱ گل زده ، پنجمین گلزن برتر تاریخ تیم ملی کشورمان شده، به عنوان یک پدیده بزرگ نیز یاد کرد.

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال